اعتراض رسمی دو بازیکن کلیدی تیم ملی والیبال به داورزنی

بهترین خبر – تیم ملی والیبال؛ آتش زیر خاکستر!

اگر کناره‌گیری «موسوی» را با برنامه قبلی در نظر بگیریم، بهترین زمان برای اجرای آن، همین تمرین آخر بود و اگر این تصمیم، بدون برنامه و ناگهانی بوده در بدترین زمان ممکن گرفته و اعلام شده است.

موسوی در حرف‌هایش اشاره کرد که شاید صدای سایر بازیکنانی باشد که تحت فشار هستند. اگر چنین موضوعی درست باشد، باید تیم ملی را آتشی زیر خاکستر دانست که هر لحظه امکان شعله‌ور شدن دارد تا دست مسئولان را در پوست گردو قرار دهد.

هشداری که فدراسیون والیبال و «محمدرضا داورزنی»، رئیس فدراسیون باید به آن توجه کنند، اعتراض رسمی دو بازیکن کلیدی تیم ملی به داورزنی و نحوه مدیریت اوست.


تبلیغات: اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره و خرید بیمه نامه می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.)


تبلیغات: فروش ابزار حمل بار، سیم بکسل، زنجیر و وینچ های دستی و برقی، جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک برروی تصویر زیر از وب سایت فروشگاه تولزبکسل بازدید فرمایید. ۶۶۷۴۴۶۵۱-۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 65 − = 58

پست بعدی

پول‌های بلوکه شده نفتی ایران به خزانه بازگشت

ش مرداد ۲۲ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – معاون امور مجلس رئیس‌جمهور: افزایش قابل توجه صادرات نفت از موفقیت‌های دولت در حوزه اقتصادی است، امروز […]

دسترسی های سریع