دستگیری زن و شوهر مسافرکش‌نما

بهترین خبر – سرهنگ علی ولیپور گودرزی: چندی پیش مرد جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و اظهارکرد که در میدان شوش سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پراید به رانندگی یک زن شده و روی صندلی کنار راننده نشسته است. در ادامه مسیر مرد دیگری نیز سوار بر خودرو شده و پس از طی مسافتی راننده خودرو تغییر مسیر داده است و با ورود به بزرگراه امام علی(ع) مسافر مرد، وی را مورد ضرب و جرح قرار داده است. همچنین مالباخته پس از سرقت تلفن همراه و مقادیری وجه نقد، وی را در مکانی خلوت به بیرون از خودرو پرتاب کرده است.

وی ادامه داد: با بررسی تحقیقات محلی و جغرافیای محل جرم، مالک خودرو شناسایی شده و با تحقیقات محلی مشخص شد که سارقان زن و شوهر هستند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با اخذ دستور قضایی، در یک عملیات ضربتی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در تحقیقات اولیه به سرقت و مصدومیت شاکی اعتراف کردند. همچنین اموال مسروقه در مخفیگاه متهمان کشف شد. در ادامه با انتقال متهمان به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات تکمیلی هر دو با صدور قرار قضایی روانه زندان شدند.


تبلیغات: اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره و خرید بیمه نامه می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.)


تبلیغات: فروش ابزار حمل بار، سیم بکسل، زنجیر و وینچ های دستی و برقی، جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک برروی تصویر زیر از وب سایت فروشگاه تولزبکسل بازدید فرمایید. ۶۶۷۴۴۶۵۱-۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 15 − = 9

پست بعدی

نرخ عوارض آزادراه تهران شمال ۱۳۴ هزار تومان شد

س مرداد ۱۱ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی نرخ عوارض عبور وسایل نقلیه از آزادراه‌های مشارکتی (بخش خصوصی) را […]

دسترسی های سریع