آخرین خبر از سهام سرخابی ها و شرکت های خودروساز

بهترین خبر – اخبار جدید رئیس سازمان خصوصی سازی از سرخابی ها و شرکت های خودروساز

🔹حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی. زمان عرضه استقلال و پرسپولیس، اظهار داشت: وضعیت استقلال و پرسپولیس مساعد است و طی هفته آینده بازگشایی خواهند شد.

🔹وی در پاسخ به این سؤال که «آیا خریدار حقیقی یا حقوقی برای بلوک استقلال و پرسپولیس وجود دارد یا خیر؟»، گفت: برای این موضوع در حال مذاکره هستیم. افراد خواهان خرید بلوکی سهام دو باشگاه پرطرفدار وجود دارند و در تلاش برای جمع‌بندی در مذاکرات هستیم.

🔹رئیس سازمان خصوصی سازی به تشریح آخرین اخبار از فروش سهام دولت در ایران خودرو و سایپا، یادآور شد: کارگروه مشترکی بین وزارت صمت و اقتصاد در حال بررسی این موضوع هستند.

🔹قربان زاده ادامه داد: ارزش‌گذاری داخل شرکت توسط خودروسازها انجام شده و ارتباطی به سازمان خصوصی‌سازی ندارد. ارزش‌گذاری سهام دولت توسط ما انجام می‌شود و ما هم‌ زمانی این کار را انجام می‌دهیم که به این نتیجه رسیده و کارگروهی تشکیل شود.

🔹وی با اشاره به شرایط خریداران بلوکی ایران خودرو و سایپا، خاطرنشان کرد: اهلیت تعهد به راهبرد، اهلیت شخصی، اهلیت مالی و فنی؛ مواردی هستند که باید احراز شوند/شهر بورس


تبلیغات: اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره و خرید بیمه نامه می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.)


تبلیغات: فروش ابزار حمل بار، سیم بکسل، زنجیر و وینچ های دستی و برقی، جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک برروی تصویر زیر از وب سایت فروشگاه تولزبکسل بازدید فرمایید. ۶۶۷۴۴۶۵۱-۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 59 + = 67

پست بعدی

اختلال گسترده در شبکه اینترنت و موبایل

ش مرداد ۸ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – بر اساس اخبار منتشر شده شبکه‌ اینترنت کشور با اختلال گسترده و قطعی کامل مواجه شده است. […]

دسترسی های سریع