شکایت خانواده‌های آمریکایی از اینستاگرام

بهترین خبر – اینستاگرام از طرف خانواده‌های آمریکایی متهم‌شده باعث عوارض خطرناکی برای سلامت روان از جمله افسردگی، اختلال تغذیه و اقدام به خودکشی می‌شود.

در این شکایات آمده: متا باوجود اطلاع نسبت به ویژگی‌های خطرناک اینستاگرام، درآمدهای نجومی‌اش را نسبت به جان انسان‌ها در اولویت قرار می‌دهد و به جامعه درباره تاثیرات مضر اینستاگرام و فیس‌بوک دروغ می‌گوید.

به گفته رویترز، متا حداقل با ۹ شکایت مختلف که این شرکت را متهم به آسیب رساندن به سلامت روانی افراد کم سن و سال متهم می کند، روبروست.


تبلیغات: اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره و خرید بیمه نامه می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.)


تبلیغات: فروش ابزار حمل بار، سیم بکسل، زنجیر و وینچ های دستی و برقی، جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک برروی تصویر زیر از وب سایت فروشگاه تولزبکسل بازدید فرمایید. ۶۶۷۴۴۶۵۱-۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 80 − 79 =

پست بعدی

آمار عجیب از افزایش مهاجرت تحصیلی

س مرداد ۴ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – کاهش سن مهاجرت در ایران/ آمار عجیب از تحصیل دانش‌آموزان ایرانی در خارج کشور روزنامه شهروند نوشت:🔹آمارها […]

دسترسی های سریع