واکنش دولت به برخورد زشت ماموران گشت ارشاد با مادر نگران

بهترین خبر – طی روزهای اخیر ویدئویی از حضور یک مادر در کنار ون یکی از گشت‌های پلیس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که با حواشی مختلفی همراه بود، حالا انسیه خزعلی، معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری به عنوان اولین مقام رسمی دولت به این موضوع واکنش نشان داده است.

به دنبال انتشار کلیپی از برخورد خارج ضوابط یکی از گشت‌های ارشاد در شبکه‌های مجازی که در آن زنی میانسال از مأموران پلیس درخواست می‌کرد تا دختر وی را به دلیل بیماری از خودروی گشت پلیس پیاده کنند اما ماموران نسبت به این درخواست بی تفاوت بوده و به مسیر خود ادامه می‌دهند که بازتاب گسترده ای داشت.

ایسنا در بیست و هشتم تیرماه در خبری نوشت: درپی انتشار ویدیویی از حضور یک مادر در کنار ون یکی از گشت‌های پلیس، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.

در اطلاعیه‌ای که پلیس پایتخت اعلام کرده، آمده است: «در پی اطلاع از برخورد خارج از ضوابط یکی از  گشت‌های  پلیس با یکی از شهروندان  موضوع به سرعت مورد رسیدگی قرار گرفته و با سرتیم این واحد انتظامی به دلیل سومدیریت برخورد انضباطی شد.»

همشهری آنلاین هم در همین رابطه خبری به نقل از یک منبع آگاه منتشر کرد و نوشت: بازرسی نیروی انتظامی تهران به دنبال برخورد خارج از ضوابط یکی از گشت‌های انتظامی با یکی از شهروندان در پایتخت با دعوت از زن میانسال از وی به صورت حضوری دلجویی کرد.

واکنش معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری به برخورد گشت پلیس با یک مادر

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به ماجرای ویدئو منتشره از گشت ارشاد و یک مادر، بر حفظ کرامت زن و مادر تاکید کرد.

انسیه خزعلی در صفحه توئیتر خود نوشت:

‌آنچه عامل جریحه‌دارشدن عواطف عمومی است بحث کرامت ‎زن و ‎مادر در فرهنگ ایرانی اسلامی است.

وی با بیان اینکه بابت این جایگاه خداوند را هزاران بار شاکریم، ادامه داد:مواخذه، عذرخواهی و دلجویی فوری نشان از آن دارد که ‎نیروی انتظامی نیز به این جایگاه بخوبی واقف است. امید است که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.


تبلیغات: اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات: فروش ابزار حمل بار، سیم بکسل، زنجیر و وینچ های دستی و برقی، جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک برروی تصویر زیر از وب سایت فروشگاه تولزبکسل بازدید فرمایید. ۶۶۷۴۴۶۵۱-۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha − 1 = 4

پست بعدی

قاتل شهید رنجبر اعدام شد

پ تیر ۳۰ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – رئیس‌کل دادگستری استان فارس: حکم قصاص نفس قاتل شهید رنجبر صبح امروز اجرا شد. به پیج اینستاگرام […]

دسترسی های سریع