شاید تیم‌ملی با هدایت دراگان اسکوچیچ به جام‌جهانی قطر رود

بهترین خبر – ظاهر ورق برگشته، پس اگر تیم‌ملی با هدایت دراگان اسکوچیچ به جام‌جهانی قطر رفت اصلا تعجیب نکنید.

اسکوچیچ دیروز در جلسه‌ای با اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شرکت کرد و حرف های مهمی زد.

خبر ورزشی می‌نویسد: سرمربی کروات تیم ملی که توسط کمیته فنی فدراسیون برکنار شده بود، هنوز امیدوار است در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی ایران بشیند و کار نیمه تمام خود را تمام کند.

او به اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: من تیم خوبی دارم که برای آن زحمت کشیده ام و این توانایی را در خودم و تیم می بینم که در جام جهانی از گروه خود صعود کنیم و به مرحله حذفی برسیم. ما در مرحله مقدماتی شایستگی ها و توانایی های خود را ثابت کردیم و من فقط یک باخت در بازی‌های رسمی مقابل کره جنوبی آوردم.

به همین دلیل حق خودم می‌دانم که در جام جهانی حضور داشته باشم. البته بازی با الجزایر هم دوستانه بود که ما یک نیمه خوب نبودیم ولی در یک نیمه دیگر بازی بدی را به نمایش نگذاشتیم.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم بعد از شنیدن حرفهای اسکوچیچ قرار گذاشتند در جلسه دیگری وضعیت او را بررسی کنند اما امروز شنیدیم احتمال اینکه اسکوچیچ در تیم ملی ایران بماند، دوباره زیاد شده است!


تبلیغات: اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات: فروش ابزار حمل بار، سیم بکسل، زنجیر و وینچ های دستی و برقی، جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک برروی تصویر زیر از وب سایت فروشگاه تولزبکسل بازدید فرمایید. ۶۶۷۴۴۶۵۱-۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 9 + 1 =

پست بعدی

اسماعیل شنگله در اثر کرونا درگذشت

چ تیر ۲۲ , ۱۴۰۱
وب سایت بهترین خبر – کارگردان، بازیگر، مترجم و از اساتید برجسته بازیگری در دانشکده هنرهای دراماتیک، ساعتی پیش بر […]

دسترسی های سریع