فعلاً امکان فروش سهام عدالت وجود ندارد / تخلفات بورسی شرکت های استانی

بهترین خبر – حدادی، مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه اکنون هیچ تصمیمی برای فروش سهام عدالت به روش مستقیم و غیرمستقیم اتخاذ نشده است، گفت:

از همان ابتدا ماهیت سهام عدالت نگهداری از این سهام توسط سهامداران بود تا بتوانند به صورت سالانه از محل سود این سهام منتفع شوند.

افرادی که اکنون تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند، اما از سهام عدالت بهره‌مند نشده‌اند؛ جزو جاماندگان سهام عدالت محسوب می‌شوند که قرار است در ابتدا سهام عدالت به این افراد تعلق بگیرد.

مابقی افراد برای دریافت سهام عدالت باید مورد بررسی قرار بگیرند که شناسایی این گروه‌ها نیازمند بررسی‌های سازمان خصوصی‌سازی و مجلس است.


بررسی پرونده شرکت‌های استانی سهام عدالت دو استان در کمیته تخلفات سازمان بورس:

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت:

🔹پرونده شرکت‌های استانی سهام عدالت دو استان تهران و سمنان بزودی در کمیته تخلفات سازمان بورس بررسی می‌شود.

🔹در رابطه با شرکت های استانی سهام عدالتُ سه استان که هنوز مراحل پذیرش و ثبت در سازمان بورس را انجام نداده اند، از میان این استان‌ها البرز در مرحله انجام امور اداری در اداره ثبت است.

🔹مکاتباتی برای استان‌های سمنان و تهران نیز مکاتباتی سازمان بورس با این دو شرکت داشته و به نظر می‌رسد به زودی پرونده آن در کمیته تخلفات سازمان بورسی بررسی شود.


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 19 − = 16

پست بعدی

بسته اینترنت رایگان برای یارانه بگیران ۴۰۰ تومانی

چ تیر ۱۵ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – بسته اینترنت رایگان برای سه دهک پایین جامعه وزیر ارتباطات:کسانی که یارانه ۴۰۰ تومانی دریافت می‌کنند می‌توانند […]

دسترسی های سریع