تحلیل عجیب اسکوچیچ قبل از جام جهانی قطر

بهترین خبر – اسکوچیچ تأکید دارد با توجه به اینکه ما باید در همان روز نخست جام جهانی به میدان برویم، ملی‌پوشانش حداکثر ۹ روز قبل از اولین بازی در اختیار او خواهند بود و برپا کردن بساط یک دیدار تدارکاتی در این فاصله اصلاً کار درستی محسوب نمی‌شود.


رقابت‌های باشگاهی در اروپا حداکثر تا بیست و یکم آبان‌ماه ادامه پیدا می‌کند و پس از آن تیم‌ها موظفند بازیکنان ملی‌پوش خود را آزاد کنند چون شمارش معکوس برای جام جهانی به صدا در خواهد آمد و از آخرین روز آبان شاهد رویارویی ۳۲ تیم انتخاب شده در قطر خواهیم بود.
تیم‌های راه یافته به جام جهانی می‌خواهند از همین فرصت اندک هم استفاده کنند و چند روز پیش از اولین مسابقه خود دیدار تدارکاتی برگزار نمایند ولی دراگان اسکوچیچ تا امروز زیر بار انجام چنین مسابقه‌ای برای ایران نرفته است.
اسکوچیچ تأکید دارد با توجه به اینکه ما باید در همان روز نخست جام جهانی به میدان برویم، ملی‌پوشانش حداکثر ۹ روز قبل از اولین بازی در اختیار او خواهند بود و برپا کردن بساط یک دیدار تدارکاتی در این فاصله اصلاً کار درستی محسوب نمی‌شود و جدا از بالا بردن احتمال مصدومیت، باعث خستگی شدید و کوفتگی عضلانی بازیکنان ایران برای جدال روز ۳۰ آبان برابر انگلیس خواهد شد./ خبر ورزشی


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از حقوق مستمری ماهانه در آینده و پوشش های کامل بیمه حوادث و عمر برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات:

فروش انواع زنجیر با مناسب ترین قیمت بازار – تلفن های تماس: ۶۶۷۴۴۶۵۱ , ۶۶۷۴۴۸۳۴ – ۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha − 2 = 2

پست بعدی

دو سرمربی پرتغالی که شاید لیگ برتر ایران را در فصل جدید دگرگون کنند

پ تیر ۹ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – به نظر می‌رسد دو سرمربی مطرح و مشهور فوتبال پرتغال، شرایط لیگ برتر ایران را در فصل […]

دسترسی های سریع