ربودن دختر جوان به خاطر عرض اندام بین دوستان

بهترین خبر – پسر موتورسوار که به اتهام ربودن دختر جوانی در یکی از بوستان‌های تهران بازداشت شده در بازجویی‌ها مدعی شد برای قدرتنمایی این کار را کرده است. چند روز قبل مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن دختر ۱۷ ساله‌اش به‌ نام الناز خبر داد. او گفت: دیشب دخترم برای خرید از خانه خارج شد ،اما دیگر برنگشت. همه جا را برای پیدا کردنش گشتم اما خبری از او نیست.

در حالی که ردیابی‌ها برای یافتن دختر نوجوان ادامه داشت ظهر روز بعد پدر الناز بار دیگر با پلیس تماس گرفت و گفت: دخترم با وضعیتی نامناسب و وحشت زده به خانه برگشته و مدعی است دو پسر او را ربوده و به باغی برده‌اند.

با این خبر، دختر نوجوان به دادسرا منتقل شد و وقتی مقابل بازپرس محمد امین تقویان نشست ،گفت: پارکی در نزدیکی خانه‌مان است که پدرم مرا منع کرده بود به آنجا بروم. شب حادثه بدون اینکه به خانواده‌ام حرفی بزنم به پارک رفتم. داخل پارک بودم که چشمم به پدرم افتاد. از ترس در گوشه‌ای مخفی شدم و از پسر جوانی که در حال عبور بود خواستم که تلفن همراهش را به من بدهد تا به دوستم زنگ بزنم و به خانه‌اش بروم، اما پسر جوان که شایان نام داشت گفت خودم با موتور می‌برمت. من هم سوار موتورش شدم، اما او تغییر مسیر داد و از طرفی هم با یکی از دوستانش که خودروی پژو داشت تماس گرفت. زمانی که دوست شایان آمد، او با شوکر به من حمله کرد و مرا با زور سوار ماشین کرده و به باغی در اطراف تهران بردند. آنها مرا در اتاقکی در باغ حبس کردند و پسر پژو سوار مرا مورد آزار و اذیت قرار داد،البته هر چه شایان خواست مانعش شود موفق نشد و روز بعد هم شایان مرا به همان پارک برگرداند.

با شکایت دختر نوجوان و خانواده اش، شایان شناسایی و بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: زمانی که الناز را سوار موتورم کردم، وسوسه شدم و به دوستم موضوع را گفتم. ما قصدمان اذیت و آزار نبود، فقط می‌خواستیم با این کار جلوی دوستانمان عرض اندام کنیم و بگوییم که ما یک دختر را با خودمان به باغ برده‌ایم، اما دوستم وسوسه شد و الناز را اذیت کرد، من واقعاً نمی‌خواستم بلایی سر او بیاید، به همین خاطر الناز را به خانه برگرداندم.

با اعتراف پسر جوان به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت، وی بازداشت شد و تحقیقات برای دستگیری دوستش ادامه دارد./ بازنشر از ایران


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از حقوق مستمری ماهانه در آینده و پوشش های کامل بیمه حوادث و عمر برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات:

فروش انواع زنجیر با مناسب ترین قیمت بازار – تلفن های تماس: ۶۶۷۴۴۶۵۱ , ۶۶۷۴۴۸۳۴ – ۰۲۱

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 46 + = 56

پست بعدی

طرح واریز یارانه بنزین به حساب هر ایرانی از اولویت خارج شد

چ تیر ۱ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: طرح «واریز یارانه بنزین به حساب هر ایرانی» از اولویت […]

دسترسی های سریع