دلفی به باشگاه پرسپولیس آمد

بهترین خبر – یونس‌دلفی باباشگاه‌پرسپولیس به‌توافق‌نهایی رسید و طی روزهای‌آینده‌قرارداد خود را با سرخپوشان رسما امضا خواهد کرد. مدت قرارداد ۳ ساله خواهد بود.

دلفی در خانواده‌ای اهل فوتبال در شوش متولد شد. دایی او که مربی فوتبال نیز بود، در ۱۰ سالگی او را به تیم فوتبالی در شوش دعوت کرد. در کمتر از یک سال بخش استعداد یاب‌های تیم استقلال خوزستان او را کشف کرده و به تیم استقلال خوزستان می‌برند. با حضور در استقلال خوزستان آنقدر خوب کارکرده که مشتری‌های بسیاری از لیگ ایران به دنبال جذب او بودند که با مخالفت اعضای هیئت مدیره حتی انتقال او به یک تیم ایتالیایی هم منتفی گردید، در نهایت در سال ۲۰۱۹ به لیگ بلژیک و تیم رویال شارلوا با مدیریت خانواده بیات پیوست و نتوانست در شارلوا بازی‌های خوب خود را تکرار کند تا سرانجام در سال ۲۰۲۰ با قراردادی قرضی به گوریتسا پیوست.( ویکیپدیا)


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از حقوق مستمری ماهانه در آینده و پوشش های کامل بیمه حوادث و عمر برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات:

فروش انواع زنجیر با مناسب ترین قیمت بازار – تلفن های تماس: ۶۶۷۴۴۶۵۱ , ۶۶۷۴۴۸۳۴ – ۰۲۱

فروش زنجیر

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@


اینجا کلیک نمایید: کانال بهترین خبر در روبیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 42 + = 50

پست بعدی

هی نگید چرا زن نمیگیری؟

ج خرداد ۶ , ۱۴۰۱
یخچال فریزر ۳۵میلیونتلوزیون۱۸لباسشویی۱۵ظرفشویی۱۵جاروبرقی۷کولر۳۵فرش ۱۰سرویس خواب۲۵لوازم آشپزخانه حدودا۴۰مبل و میز نهارخوری۴۰مابقی خرده و ریزه‌ها حدودا ۵۰رهن خونه شروع از ۲۰۰میلیونهمرو سطح […]

دسترسی های سریع