ملک و خانه افراد جزو ملاک‌های دهک‌بندی یارانه معیشتی نیست

بهترین خبر – وزیر رفاه با حضور در یک برنامه تلویزیونی معیارهای دهک‌بندی خانوار را اعلام کرد.

به‌گفته حجت‌اله عبدالملکی، معیار دهک‌بندی خانواده‌های برای یارانه کمک‌معیشتی مجموعه‌ای از متغیرهای اقتصادی و مالی همچون خودرو، گردش مالی و سودهای بانکی است و ملک و خانه افراد جزو ملاک‌های دهک‌بندی نیست و برای دهک‌بندی کل گردش مالی خانواده را در نظر می‌گیریم و درآمد فرزندان خانواده که شاغل هستند و درآمد دارند، ملاک است.

خانه

وزیر رفاه می‌گوید: در دهک‌بندی‌ها اولاً ملک به ارزش آن در نظر گرفته نشده است ثانیاً تراکنش‌های مالی طی چند سال در نظر گرفته می‌شود. با در نظر گرفتن این شاخص‌ها سامانه یک شاخص ترکیبی ارائه می‌دهد که حاوی تمام اطلاعات مالی خانوار است و طبق آن اولویت بندی صورت می‌گیرد. بسیاری از اعتراض‌ها که می‌شود به دلیل ملاحظات اقتصادی سامانه است. مثلاً از یک خانواده دو نفر جدا شدند و درآمد و خودروی جداگانه دارند که سامانه این را متوجه نشده که آن هم با اعتراض قابل رفع است. یا مثلاً گردش حسابی وجود دارد که متعلق به خود فرد نیست. از این جهت خواستار این هستیم که این افراد حساب‌های خود را شفاف کنند.

مشاهده سایر خبرهای اقتصادی – بهترین خبر (behtarinkhabar.ir)


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.

 

 


تبلیغات:

فروش انواع زنجیر یا مناسب ترین قیمت بازار – تلفن های تماس: ۶۶۷۴۴۶۵۱ , ۶۶۷۴۴۸۳۴ – ۰۲۱

 

فروش زنجیر

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

یک دیدگاه برای “ملک و خانه افراد جزو ملاک‌های دهک‌بندی یارانه معیشتی نیست

  1. حقیقت مطلب من از این بی عدالتی درباره یارانه ها راضی نیستم، من و همسرم هر دو شاغل هستیم و از حداقل حقوق برخورداریم ولی واقعا تو هزینه های زندگی مانده ایم، من راضی نیستم که بیت المالی که حق من و زن و بچه من است به سایر افراد داده شود و من از هیچ حقی برخوردار نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 6 + 2 =

پست بعدی

تاثير حذف ارز ترجيحی بر قيمت مسكن

ی اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – افزایش قیمت مسکن منتفی نیست.
ساخت مسکن

دسترسی های سریع