کرونا بازهم ورزشگاه ها را خالی از تماشاگر کرد

بهترین خبر – در شرایطی که تنها سه هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران باقی‌مانده و تکلیف تیم قهرمان نیز با نتایج شب گذشته مشخص شده، سازمان لیگ دستور به انجام ادامه بازی‌های لیگ برتر و همچنین لیگ‌های کشوری در سطوح پایین‌تر بدون حضور تماشاگران داد.

سازمان لیگ در نامه به تمام هیئت فوتبال استان‌ها و باشگاه‌های لیگ برتری و لیگ‌های یک تا سوم کشوری عنوان کرده به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی در ورزشگاه‌ها طی هفته‌های اخیر و همچنین عدم اتصال به سامانه ایران من(برای تشخیص زدن دو دُز واکسن کرونا)، بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

سازمان لیگ در شرایطی چنین تصمیمی گرفته که در چهار روز از پنج روز اخیر، تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا تک‌رقمی بوده و آمار مبتلایان و جان‌باختگان کووید۱۹ در ایران به شکل چشمگیری کاهش یافته است.

در نامه ارسالی سازمان لیگ به هیئت فوتبال استان‌ها و باشگاه‌های فعال در لیگ‌های کشوری تاکید شده که وزارت کشور چنین ابلاغی داشته و در همین راستا، باید ادامه بازی‌ها ازجمله سه هفته پایانی لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

این اتفاق در حالی افتاده که تماشاگران استقلال منتظر بودند در دیدار هفته آینده مقابل آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و جشن قهرمانی بگیرند و همچنین مراسم اهدای مدال و جام در هفته آخر را در همین استادیوم داشته باشند، اما با نامه و ابلاغ امروز سازمان لیگ، بعید است شرایط حضور هواداران قهرمان لیگ در ورزشگاه فراهم شود.

سازمان لیگ برگزاری بازی‌ها را منوط به اتصال سیستم‌های بلیت‌فروشی الکترونیکی به سامانه «ایران من» عنوان کرده و در حالی‌که گفته می‌شد ورزشگاه آزادی به این سامانه متصل است، اما در نامه ارسالی امروز به باشگاه‌ها و هیئت فوتبال استان‌ها، استثنایی در این مورد عنوان نشده تا مشخص شود بازی‌ها بدون تماشاگر خواهد بود.


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات:

فروش انواع زنجیر یا مناسب ترین قیمت بازار – تلفن های تماس: ۶۶۷۴۴۶۵۱ , ۶۶۷۴۴۸۳۴ – ۰۲۱

فروش زنجیر

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@


آدرس کانال بهترین خبر در روبیکا:

https://rubika.ir/behtarinkhabar_ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha + 35 = 43

پست بعدی

رشد دوبرابری قیمت برنج نسبت به سال قبل

ی اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی 🔸قیمت برنج ایرانی در خواربارفروشی‌ها در روزهای اخیر اندکی بالا رفت. […]

دسترسی های سریع