شکایت قتل عمد از عامل انتقال کرونا

بهترین خبر – خانواده مرد سالخورده از مردی به‌دلیل انتقال کرونا به پدرشان و مرگ او، به اتهام قتل عمد شکایت کردند.

به گزارش بهترین خبر به نقل از جام‌جم، دیروز مردی میانسال با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از مردی به اتهام قتل عمد پدرش شکایت کرد.

شاکی در جریان تحقیقات گفت: پدر ۸۰ ساله‌ام ساکن یکی از محله‌های شرق تهران بود. با مردی معامله‌های کاری و مالی داشت. این اواخر با هم دچار مشکل شده بودند. بهار سال گذشته آنها برای حل مشکل قرار ملاقات گذاشتند.

ساعاتی بعد پدرم به خانه بازگشت اما حالش بد بود و نمی‌دانست چرا این‌طور شده است. کمی خوابید اما حالش بدتر شد. او را به بیمارستان بردیم که بعد از انجام آزمایش‌های لازم به من و خانواده‌ام اعلام کردند که پدرمان مبتلا به کرونا شده است.

بعد از ۲۴ ساعت پدرمان فوت شد و داغدار شدیم. بعد از یک سال فهمیدیم در همان زمانی که پدرم در بیمارستان بستری بود مردی که با او اختلاف داشت نیز مبتلا به کرونا بوده و به‌صورت پدرمان عطسه کرده بود.

محمد جواد شفیعی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: خانواده پیرمرد از مرد مورد نظر به اتهام قتل عمد شکایت کردند. قرار شد پرونده بالینی مرد فوت شده در اختیار مرجع قضایی قرار گیرد. دستور احضار فرد مظنون هم صادر شده است.


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 99 − = 95

پست بعدی

سکانسی جالب از گشت ارشاد۲ با موضوع ماکارونی

ی اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – سکانسی از فیلم گشت ارشاد۲ که ساعد سهیلی درباره گرانی ماکارونی با هشتگ طنز تلخ منتشر کرد! […]

دسترسی های سریع