در روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ عرضه اولیه شرکت داروسازی دانا

بهترین خبر – براساس اعلام بازار فرابورس ایران در روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ شاهد عرضه اولیه شرکت داروسازی دانا خواهیم بود. در این عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام شرکت ” داروسازی دانا” به فروش خواهد رسید که از این تعداد ۱۲۰ میلیون سهم برای عرضه به عموم مردم در نظر گرفته شده است. برای عرضه اولیه ددانا موارد زیر را به طور خلاصه بیان کرده ایم:

  • نام شرکت: داروسازی دانا
  • نماد: ددانا
  • زمان عرضه اولیه: دوشنبه ۲۶  اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ساعت ثبت سفارش: طبق پیام ناظر در روز عرضه اولیه
  • حداکثر تعداد سهام قابل سفارش: ۲۰۰ سهم
  • دامنه قیمت: از ۲۳،۰۰۸ تا ۲۸،۱۲۱ ریال
  • حداکثر نقدینگی مورد نیاز:  حدود ۵۶۲ هزار تومان

براساس این اطلاعات برای عرضه اولیه ددانا برای سفارش ۲۰۰ سهم در سقف قیمت به حداکثر ۵۶۲ هزار تومان نقدینگی نیاز خواهید داشت. البته در صورت مشارکت ۱.۵ میلیون نفری به هر نفر حدود ۸۰ سهم به ارزش ۲۲۴ هزار تومان اختصاص پیدا می‌کند.

معرفی شرکت داروسازی دانا

داروسازی دانا با سرمایه ۲۴۰ میلیاردی ۲۳ اردیبهشت سال ۶۹ بصورت سهامی خاص و با نام داروسازی زکریای تبریز تاسیس شد و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تبریز به ثبت رسید و متعاقباً از ۱۳ تیر سال ۷۷ شروع به بهره برداری کرد. سال ۸۷ نام شرکت به داروسازی دانا تغییر یافت و به سهامی عام تبدیل شد.

ددانا بزرگترین تولید کننده مواد اولیه آنتی‌بیوتیک در منطقه و یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات نهایی آنتی بیوتیک های خوراکی و استریل و بزرگترین تولید کننده کپسول های نرم در ایران است.

در سال ۸۱ خط تولید کپسول سخت، سال ۸۷ خط تولید کپسول نرم و سوسپانسیون، سال ۸۸ خط تولید قرص و سال ۹۶ خط تولید شیشه ویال راه اندازی شده که هر یک از خطوط در سال بهره برداری با ظرفیت اسمی شروع به کار کردند.

سرمایه شرکت با ۸۲۲ نفر نیروی انسانی در بدو تاسیس ۱۳۰ میلیون تومان بوده که طی  مرحله افزایش سرمایه به ۲۴۰ میلیارد تومان رسیده است.


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.


تبلیغات:

فروش انواع زنجیر یا مناسب ترین قیمت بازار – تلفن های تماس: ۶۶۷۴۴۶۵۱ , ۶۶۷۴۴۸۳۴ – ۰۲۱

فروش زنجیر

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 2 + 4 =

پست بعدی

کرونا بازهم ورزشگاه ها را خالی از تماشاگر کرد

ی اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – در شرایطی که تنها سه هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران باقی‌مانده و تکلیف تیم قهرمان […]

دسترسی های سریع