وقتی ماهی ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان از راه گوشی قاپی درآمد دارم، چرا این کار را نکنم

بهترین خبر – درآمد ۴۰۰ میلیونی مرد گوشی قاپ‌ ‌


💢 طرح رعد پلیس پیشگیری تهران بزرگ با دستگیری ۸۳۲ مجرم در پایتخت اجرا شد و مجرمانی با کلکسیونی از جرایم در دام پلیس گرفتار شدند. یکی از متهمان دستگیر شده در این طرح ، مرد جوانی به نام فرهاد به اتهام گوشی قاپی دستگیر شد که از ۱۳ سالگی تاکنون هفت بار به اتهام سرقت دستگیر و روانه زندان شده بود.

💢 فرهاد در حاشیه این طرح به خبرنگار جام جم گفت: « وقتی کودک بودم،خانواده ام مرا با بچه های فامیل مقایسه می کردندکه باعث شد از خانواده ام کینه به دل بگیرم ودر ۱۳ سالگی گوشی پسری را دزدیده و به کانون اصلاح و تربیت افتادم.

💢 آنجا با پسر خلافکاری به نام پدرام آشنا شدم. از نامادری اش کینه داشت و از زنها سرقت می کرد. بعداز آزادی با او بیشتر رفاقت کردم اما تک رو کار می کردم و شش باردیگر به اتهام سرقت دستگیر و راهی زندان شدم . البته من از مردان فقط سرقت می کردم. زنها باید بعداز سرقت کلی التماس پدر یا شوهرانشان را می کردند که برایشان گوشی بخرند .

💢 او درباره دلیل سرقت هایش می گوید: « من هم حرفه ام دزدی است و وقتی ماهی ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان از راه گوشی قاپی درآمد دارم، چرا این کار را نکنم .»


تبلیغات:

اگر دوست دارید همراه با سرمایه گذاری مطمئن برای آینده، از پوشش های کامل بیمه حوادث برخوردار شوید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید از وب سایت تامین آتیه بازدید فرمائید. ( جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 77 − = 76

پست بعدی

غیبت «اسکوچیچ» در روزهای حساس فوتبال ایران

چ اردیبهشت ۲۱ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – سرمربی کروات تیم ملی که پس از پایان دیدارهای انتخابی جام جهانی مدتی در ایران بود و […]

دسترسی های سریع