ستاره ایرانی هال سیتی بهترین بازیکن زمین در مقابل کاردیف

صیادمنش بهترین بازیکن شد

بهترین خبر – نمایش درخشان اللهیار صیادمنش در دیدار تیم هال سیتی برابر کاردیف در رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس و گل سه امتیازی این ستاره ایرانی موجب شد تا یک افتخار جدید همراه تیمش کسب کند.

اللهیار صیادمنش

 

تیم فوتبال هال سیتی دیروز جمعه در هفته چهل و دوم چمپیونشیپ انگلیس به مصاف کاردیف رفت و موفق به کسب پیروزی ۲ بر یک شد که در جریان این مسابقه، اللهیار صیادمنش نمایش تاثیرگذاری داشت و نقش اول برد تیمش بود.

اللهیار صیادمنش که دومین حضور ثابت خود در ترکیب هال سیتی را تجربه می‌کرد، در دقیقه ۹ با فرصت‌طلبی و یک فرار تند و تیز و دریبل دروازه‌بان کاردیف، توانست نخستین گل خود در رقابت‌های چمپیونشیپ را به ثمر رساند و پایه‌گذار پیروزی تیمش شود.

صیادمنش بهترین بازیکن شد

 

ستاره ایرانی هال سیتی در پایان دیدار مقابل کاردیف که ۷۰ دقیقه در زمین حضور داشت، به‌عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد که این افتخار برای نخستین بار برای اللهیار به دست آمد و نام او روی اسکوربورد ورزشگاه MKM نقش بست. / ورزش سه


 

تبلیغات:

اگر دوست دارید برای آینده فرزندتون یک حقوق ماهیانه منظم دست و پا کنید  و یا خودتون یک حقوق بازنشستگی مکمل داشته باشید روی تصویر زیر کلیک کنید و با مشاوران بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 9 + 1 =

پست بعدی

نعیمه نظام دوست کل برنامه دورهمی رو زیر سوال برد

ش فروردین ۲۷ , ۱۴۰۱
بهترین خبر – زیر سوال رفتن کل برنامه دورهمی با حضور نعیمه نظام دوست!
نعیمه نظام دوست

دسترسی های سریع