درگیری مرگبار طایفه ای در زابل

بهترین خبر – در درگیری مرگبار طایفه ای در زابل، دو طایفه با اسلحه به جان هم افتادند؛ جوان زابلی کشته شد

درگیری مرگبار طایفه ای

 

با تلاش مأموران انتظامی شهرستان زابل ۱۳ نفر از متهمان متواری و عاملان اصلی وقوع نزاع دسته جمعی دوم دیماه آن شهرستان که منجر به قتل جوانی ۳۰ ساله شد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت:در دوم دی ماه سال جاری در پی وقوع یک مورد نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل در یکی از روستا‌های شهرستان زابل، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

 

درگیری مرگبار طایفه ای در زابل

سردار احمد طاهری افزود: با حضور ماموران مشخص شد که ۲ طایفه به علت اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده اند که در آن جوانی ۳۰ ساله به وسیله سلاح شکاری از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای قرار گرفت و به قتل رسید.

با توجه به حساسیت موضوع و جو ناامنی پیش آمده تیمی متشکل از مأموران زبده آن شهرستان به صورت ویژه مأمور رسیدگی به پرونده شدند.

در تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس آگاهی قاتل و دیگر عاملان راه اندازی این نزاع شناسایی و مشخص شد متهمان پس از وقوع جنایت از روستای مذکور گریخته اند.

در نهایت با تلاش شبانه روزی پلیس و طی پاکسازی از روستا‌های اطراف تعداد ۱۳ نفر از عوامل اصلی این درگیری مرگبار ، در چند عملیات ضربتی دستگیر و در این رابطه یک قبضه سلاح جنگی با ۳ تیغه خشاب و ۹۰ تیر جنگی به همراه ۶ قبضه سلاح شکاری و مقادیری مهمات در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان کشف شد.

پلیس با همه توان در مقابل ناهنجاری‌ها ایستاده و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد عده‌ای هنجارشکن با اقدامات مجرمانه آرامش مردم را برهم بزنند و در این رابطه، معتمدین، ریش سفیدان و بزرگان طوایف می‌تواند یاری گر پلیس باشند و نقش مهمی را در پیشگیری ازاختلافات طایفه‌ای که منجر به اتفاقاتی این چنین تلخ و جبران ناپذیر می‌شود، ایفا کنند.

منبع: رکنا

 

مشاهده سایر خبرهای حوادث

 


تبلیغات:

اگر دوست دارید برای آینده فرزندتون یک حقوق ماهیانه منظم دست و پا کنید  و یا خودتون یک حقوق بازنشستگی مکمل داشته باشید روی تصویر زیر کلیک کنید و با مشاوران بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 37 − 34 =

پست بعدی

شروین بزرگ، گزینه‌ عجیب گل محمدی در لیست انتظار پرسپولیس

چ بهمن ۱۳ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – یکی از گزینه‌های عجیب یحیی گل محمدی برای خرید نیم فصل، شروین بزرگ مهاجم سرزن و بلند […]
شروین بزرگ

دسترسی های سریع