رئال مادرید از جذب ارلینگ هالند دلسرد شد

بهترین خبر -آسیب دیدگی‌های پیاپی ارلینگ هالند فوق ستاره نروژی باعث شده است که سران رئال مادرید در جذب این بازیکن تجدید نظر کنند.

ارلینگ هالند

ارلینگ هالند یکی از گزینه های جدی رئال مادرید برای تقویت خط حمله است.

بعد از درخشش خیره کننده هازارد در بوروسیا دورتموند خبرهای زیادی درباره انتقال این بازیکن به رئال مادرید به گوش رسیده و حتی خود این بازیکن برای حضور در لالیگا ابراز آمادگی کرده است.

روزنامه اسپورت اسپانیا از نگرانی سران رئال مادرید به خاطر آسیب دیدگی های پیاپی هازارد سخن به میان آورد و نوشت که ممکن است این موضوع باعث شود که انتقال این مهاجم نروژی به رئال منتفی شود.

هالند برای سومین بار در فصل جاری مصدوم شده است؛ به طوریکه او در فصل جاری در ۱۰ بازی برای دورتموند به خاطر آسیب دیدگی به میدان نرفته است.

در ادامه گزارش اسپورت آمده است که رئال مادرید تجربه خوبی از آسیب دیدگی های ستاره های بزرگ خود ندارد؛ به طوریکه گرت بیل و ادن هازارد با آسیب دیدگی های پیاپی خود حسابی هواداران و باشگاه رئال را دلسرد کرده اند و همین باعث شده است که این باشگاه از جذب هالند هم که زیاد مصدوم می شود دلسرد شود.

هالند تا پایان ۲۰۲۳ با دورتموند قرارداد دارد اما رقم فسخ قرارداد این بازیکن ۷۰ میلیون یورو است و این باعث شده که چند باشگاه بزرگ به جذب او ابراز علاقه نشان دهند.

مشاهده سایر خبرهای رئال مادرید


تبلیغات:

اگر دوست دارید برای آینده فرزندتون یک حقوق ماهیانه منظم دست و پا کنید  و یا خودتون یک حقوق بازنشستگی مکمل داشته باشید روی تصویر زیر کلیک کنید و با مشاوران بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 8 + 1 =

پست بعدی

دختر شایسته سابق آمریکا، در اثر سقوط از آسمان خراش نیویورک درگذشت

د بهمن ۱۱ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – ⁣«چسلی کریست»، ۳۰ ساله، وکیل و برنده مسابقه دختر شایسته ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۹ بود، […]

دسترسی های سریع