اسکوچیچ برابر عراق محروم نیست

بهترین خبر – پس از این اتفاقات، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۱ با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران، از محرومیت یک جلسه ای دراگان اسکوچیچ و همچنین پرداخت مبلغ ۵ هزار فرانک سوئیس خبر داد. در متن رأی صادره به وضوح ذکر شده است که محرومیت یک جلسه ای سرمربی تیم ملی در دیدار برابر سوریه گذرانده شده است و اکنون اسکوچیچ تنها باید مبلغ ۵ هزار فرانک سوئیس را به حساب رسمی فیفا واریز کند.

به هر شکل طبق حکمی که یک روز پس از دیدار برابر سوریه به دست امور بین الملل فدراسیون فوتبال ایران رسید، عنوان شده است که اسکوچیچ یک جلسه محرومیت را مقابل سوریه گذرانده و اخبار منتشره مبنی بر غیبت این مربی در دیدار بعدی نادرست است. ضمن اینکه طبق پیگیری های خبرنگار ورزش سه از مسئولین فدراسیون و بخش بین الملل مشخص شد که نامه جدیدی در رابطه با احتمال محرومیت تازه اسکوچیچ از سوی فیفا به دست آنها نرسیده است.

هم اکنون ایران با ۱۶ امتیاز صدرنشین گروه است و در صورت پیروزی برابر عراق و توقف امارات مقابل سوریه، شاگردان اسکوچیچ صعود خود به جام جهانی را در فاصله ۳ بازی تا پایان مرحله مقدماتی قطعی و رسمی خواهند کرد و در آن حالت، سرمربی کروات می تواند در روز جشن صعود به جام جهانی قطر، کنار شاگردانش باشد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.


تبلیغات:

اگر دوست دارید برای آینده فرزندتون یک حقوق ماهیانه منظم دست و پا کنید  و یا خودتون یک حقوق بازنشستگی مکمل داشته باشید روی تصویر زیر کلیک کنید و با مشاوران بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 25 − = 20

پست بعدی

سه نامزد نهایی جایزه بازیکن سال فیفا

ی دی ۱۹ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – لیونل مسی، روبرت لواندوفسکی و محمد صلاح ۳ نامزد نهایی بهترین بازیکن سال فیفا شدند. مراسم بهترین‌های […]

دسترسی های سریع