انتقاد تند مقامات اسرائیلی از پست اینستاگرامی اماواتسون

پست اینستاگرامی هنرپیشه زن سرشناس انگلیسی در حمایت از فلسطینی‌ها بیش از یک میلیون لایک گرفت

بهترین خبر – پست اینستاگرامی اما واتسون، هنرپیشه زن انگلیسی در حمایت از آرمان فلسطین حمایت گسترده کاربران را به دنبال آورد، اما انتقاد تند مقامات اسرائیلی را هم برانگیخت.

پست اینستاگرام اماواتسون
پست اینستاگرام اماواتسون در حمایت از فلسطین

واتسون که به خاطر بازی در نقش هرمانجی گرنجر در رشته فیلم‌های هری پاتر شهرت دارد، روز دوشنبه تصویری از یک راهپیمایی به طرفدار فلسطینیان را که عبارت «اتحاد یک فعل است» روی یک پلاکارد در آن نوشته شده است، در حساب اینستاگرامی‌اش به اشتراک گذاشت.

پیام «اما واتسون» در حمایت از فلسطینی‌ها بیش از یک میلیون لایک گرفت

این تصویر در اصل در ماه مه (اردیبهشت) گذشته در یک حساب اینستاگرامی طرفدار فلسطینیان پس از حمله ۱۱ روزه مرگبار اسرائیل به نوار غزه پست شده بود.

پست اما واتسون تا روز سه‌شنبه بیش از یک میلیون لایک خورده و بیش از ۱۰۰ هزار کامنت گرفته است. بسیاری از کاربران از اما واتسون به خاطر حمایتش از فلسطین تشکر کرده‌اند و هشتگ‌هایی مانند #FreePlestine را به کامنت‌هایشان افزوده‌اند.

در مقابل، دنی دنون وزیر سابق علوم در کابینه بنیامین نتانیاهو و سفیر سابق اسرائیل در سازمان ملل در توئیتی واتسون را به یهودستیزی متهم کرد و نوشت: «۱۰ نمره از گریفیندور برای یهودستیز بودن».

محمد الکرد، روزنامه‌نگار و فعال فلسطینی که نقش مهمی در آگاه‌سازی بین‌المللی درباره بیرون کردن اجباری فلسطینیان از در محله اشغال‌شده «شیخ جراح» در بیت‌المقدس شرقی ایفا کرد، در پاسخ نوشت «جمله ساده» واتسون «صهیونیست‌ها را در همه جا آشفته کرده است.»

واتسون ۳۱ ساله در سال ۲۰۱۴ به عنوان سفیر حسن نیت زنان سازمان ملل منصوب شد و در سال ۲۰۱۵ در فهرست ۱۰۰ نفره تاثیرگذارترین مجله تایم قرار گرفت.

 

 

تبلیغات:

اگر دوست دارید برای آینده فرزندتون یک حقوق ماهیانه منظم دست و پا کنید  و یا خودتون یک حقوق بازنشستگی مکمل داشته باشید روی تصویر زیر کلیک کنید و با مشاوران بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

 

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha − 1 = 7

پست بعدی

معرفی نخستین تلویزیون QD-OLED

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
نخستین تلویزیون QD-OLED سونی به بازار می‌آید
تلویزیون QD-OLED

دسترسی های سریع