فصل پنجم بچه مهندس در حال برنامه ریزی تولید

خبر خوش برای هواداران سریال «بچه مهندس»

بهترین خبر -در پی صحبت‌های مطرح‌شده درباره توقف سریال «بچه مهندس» در فصل پنجم، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در اظهاراتی چنین توضیح داد:

این مجموعه برخلاف صحبت‌های مطرح شده متوقف نشده و تولید فصل پنجم مجموعه «بچه مهندس» برای سال آینده در شبکه دو به تهیه‌کنندگی آقای سعید سعدی و کارگردانی آقای علی غفاری برنامه‌ریزی شده است.

سریال «بچه مهندس»

بهرنگ ملک‌محمدی ـ مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما ـ درباره ساخت فصل جدید «بچه مهندس» اینگونه خاطرنشان کرد: اساسا قصدی برای پاسخ دادن به گمانه‌زنی‌ها و شایعات نداریم اما به دلیل اهمیت بالا و استراتژیک بودن سریال «بچه مهندس» و فصل پنجم این سریال، متذکر می‌شوم این مجموعه برخلاف صحبت‌های مطرح شده متوقف نشده است. طرح سریال در سازمان به تصویب رسیده است اما با توجه به آسیب‌شناسی سریال در فصل چهارم احساس کردیم نیاز است نگارش سریال زیر نظر آقای علی غفاری کارگردان سه فصل اول صورت گیرد و با هماهنگی شبکه و ایشان کار نگارش انجام شود.

وی ادامه داد: همان‌طور که آقای حسن وارسته، نویسنده بخش‌های قبلی در مصاحبه اخیر خود تاکید داشتند، با این پروژه خداحافظی کرده‌اند و ما هم باید بر مبنای نکته‌ای که درخصوص فصل چهار گفته شد، درباره فیلمنامه این سریال تصمیم‌گیری می‌کردیم که جمع‌بندی نهایی بر تقویت تیم نویسندگان صورت گرفت که امری بسیار طبیعی در سریال‌سازی به صورت دنباله‌دار است.

وی درباره‌ی فیلمنامه فصل جدید «بچه مهندس» اظهار کرد: این فصل از «بچه مهندس» ایده بسیار جذابی دارد و درباره یکی از پیشرفت‌های مهم علمی و استراتژیک کشور است و نیاز است به خوبی قصه ساخته و پرداخته شود. از این جهت در این فصل از حضور آقای علی غفاری به عنوان سرپرست نویسندگان بهره خواهیم برد و نگارش فیلمنامه با نظارت ایشان صورت خواهد گرفت و البته از زحمات آقایان وارسته و احمد کاوری در فصل چهارم نباید غافل شویم که در این فرصت از ایشان مجددا تشکر و قدردانی می‌کنیم.

ملک محمدی در ادامه گفت: این فصل از سریال «بچه مهندس» اهمیت بسیار مهمی برای شبکه دو دارد، زیرا همان‌طور که گفته شد درباره یکی از پیشرفت‌های علمی بی‌نظیر کشور خواهد بود و از این رو با تامل بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تر کارهای این مجموعه در حال انجام است و امیدواریم پس از این تلاش‌ها وارد مرحله تولید شویم و این اتفاق با کمک دوستان سرعت گیرد.

وی در پایان یادآور شد، تولید فصل پنجم مجموعه «بچه مهندس» برای سال آینده در شبکه دو به تهیه‌کنندگی آقای سعید سعدی و کارگردانی آقای علی غفاری برنامه‌ریزی شده است./ ایسنا

 

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 91 − = 84

پست بعدی

مزارع پرورش سوسک در چین در مقیاس وسیع

د آذر ۲۲ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – پرورش سوسک در چین در مقیاس وسیع انجام می‌شود. در حال حاضر صد‌ها مزرعه پرورش سوسک در […]
پرورش سوسک

دسترسی های سریع