مرور خاطرات سال ۲۰۲۱ با Playback در اینستاگرام

بهترین خبر – ویژگی Playback اینستاگرام فرصتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند استوری‌های مورد علاقه سال ۲۰۲۱ خود را مجددا به اشتراک گذاشته و یاد و خاطره آنها را زنده کنند.

ویژگی Playback برای کاربران اینستاگرام

همان‌طور که گفته شد کاربران می‌توانند با کمک این ویژگی، ۱۰ استوری از بین استوری‌های سال جاری میلادی را دوباره به نمایش بگذارند. به صورت پیش فرض این شبکه اجتماعی، چند مورد از استوری‌ها را به صورت پشت سر هم نمایش می‌دهد ولی کاربران می‌توانند استوری‌های انتخاب شده را ویرایش، حذف یا اضافه کنند. این کار از طریق لیست استوری‌ها قابل انجام است.

اینستاگرام با ویژگی‌ Playback خاطره استوری‌های سال ۲۰۲۱ را زنده می‌کند

مرور خاطرات سال ۲۰۲۱ با Playback
کاربران پیامی را در فید اینستاگرام خود دریافت می‌کنند که از طرف اینستاگرام ارسال شده و از آنها دعوت می‌کند تا از ویژگی Playback برای زنده کردن یاد و خاطره استوری‌های سال ۲۰۲۱ استفاده کنند. با ضربه زدن روی View Playback ابتدا استوری‌های انتخاب شده توسط اینستاگرام مربوط به سال ۲۰۲۱ نمایش داده می‌شود. سپس کاربران می‌توانند به راحتی استوری‌ها را ویرایش کرده و مورادی را حذف یا به دلخواد خود از استوری‌های دیگر اضافه کنند.

بی‌شک ویژگی Playback برای کاربران اینستاگرام که تمایل دارند مجددا استوری‌های قبلی را به نمایش بگذارند، قابلیت خوبی خواهد بود.

معمولا در پایان سال، مرور خاطرات گذشته یکی از موضوعاتی است که در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام به آن توجه نشان داده می‌شود. برای مثال طی سال‌های گذشته دیده شده که کاربران با اپ‌های مختلف، بهترین پست‌های سال خود را به اشتراک گذاشته‌اند.

باید دید آیا کاربران از این قابلیت استقبال می‌کنند یا خیر. هرچند به نظر می‌رسد که برخی اکانت‌های اینستاگرامی روی خوشی به Playback نشان دهند.

 

 

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha − 1 = 1

پست بعدی

آیفون 14 پرو بالاخره طراحی ناچ‌ دار را کنار خواهد گذاشت

ش آذر ۲۰ , ۱۴۰۰
آیفون 14 پرو بالاخره طراحی ناچ‌دار را کنار خواهد گذاشت
آیفون

دسترسی های سریع