آنجلینا جولی نسبت به کشته شدن فیلمبردار فیلم «زنگار» واکنش نشان داد

بهترین خبر – آنجلینا جولی بازیگر و فیلمساز مشهور آمریکایی، درباره فاجعه اخیر در صحنه فیلم «زنگار» صحبت کرد. این حادثه زمانی رخ داد که ستاره و تهیه‌کننده فیلم، الک بالدوین، در حین تمرین اسلحه‌ای را که قرار بود خالی باشد، شلیک کرد. شلیک گلوله به هالینا هاچینز، فیلمبردار ۴۲ ساله این فیلم اصابت کرد و جوئل سوزا، کارگردان فیلم را مجروح کرد.

بالدوین به طور داوطلبانه پس از مرگ هاچینز برای بازجویی توسط مقامات نیومکزیکو حاضر شد و در روزهای بعدی پس از حادثه، به نظر می‌رسید که او با هیچ اتهامی مواجه نخواهد شد.

این خبر شوک رسانه‌ای زیادی در بر داشت و افراد مشهور زیادی نسبت به حادثه تلخ مرگ این فیلمبردار ۴۲ ساله در سراسر هالیوود واکنش نشان داده‌اند و برای ایجاد تغییرات و استفاده نکردن از اسلحه واقعی در صحنه فیلمبرداری را واجب دانستند. به تازگی، آنجلینا جولی هم به کسانی پیوسته است که نسبت به این حادثه واکنش نشان داده است.

آنجلینا جولی که در فیلم‌های اکشن زیادی مانند «آقا و خانم اسمیت» بازی کرده و تجربه استفاده از اسلحه را دارد، در مصاحبه‌ای با مجله تایمز گفته است که حادثه تلخ پیش آمده در صحنه فیلمبرداری فیلم «زنگار» نشان می‌دهد که عوامل این فیلم به صورت حرفه‌ای راهنمایی نشده‌اند.

وی در این مصاحبه گفت: من نمی‌توانم تصور کنم که این خانواده‌ها چه می‌کشند. در این لحظه غم و اندوه و مصیبت آن حادثه کاملاً طاقت‌فرسا است. من همیشه بسیار مراقب بودم، زیرا مجبور بودم زیاد با اسلحه کار کنم.

حادثه تلخ اتفاق افتاده در فیلم «زنگار» واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشته است و به تازگی یک سریال پلیسی اعلام کرد که بازیگران مهمات واقعی داخل اسلحه‌ها نخواهند داشت و دواین جانسون بعد از این حادثه قسم خورده است که در صحنه فیلمبرداری دست به اسلحه واقعی نزند.

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 72 − 70 =

پست بعدی

چه کسانی می توانند دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کنند؟

ی آبان ۱۶ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – رییس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت توضیحاتی درباره نحوه دریافت دز سوم واکسن کرونا […]

دسترسی های سریع