کاهش قیمت ۱۱ میلیونی شاهین در یک روز

بهترین خبر – اواخر شهریورماه ۱۴۰۰ و با فک رهن این خودرو در بازار امکان قیمت گذاری آن در بازار فراهم شد و برای اولین بار شاهین در بازار ۳۴۵ میلیون تومان قیمت گذاری شد، اما قیمت این خودرو در بازار پایدار نبود، بطوریکه خودروی جدید سایپا برخلاف تصورها  چندان مورد استقبال قرار نگرفت و این امر موجب شد تا شاهد افت قیمت این خودرو در بازار باشیم. البته برخی از فعالان بازار پیش فروش خودرو «تارا» رقیب شاهین را نیز یکی از دلایل این افت قیمت ذکر می کنند. 

در کنار عوامل مذکور فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز اشاره می کنند آغاز عرضه این خودرو در بازار از دیگر عواملی است که موجب شده تا قیمت این خودرو نزولی شود، از سوی دیگر تبلغات محدود نیز به گفته فعالان بازار خودرو بر قیمت این خودرو اثرگذار بوده است.

ازریابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که از زمان مشخص شدن قیمت «شاهین» در بازار   امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۰ نسبت به روز گذشته افتی ۱۱ میلیونی داشت و قیمت آن به ۳۳۰ میلیون تومان رسید.

قیمت شاهین از زمان فک رهن این خودرو تا امروز افتی ۱۳ میلیونی را ثبت کرده است. با حساب سرانگشتی می توان گفت «شاهین» از زمان فک رهن تا ۱۹ مهر روزانه ۱.۵ میلیون تومان ارزان شده است. منبع: اقتصادنیوز

به پیج اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 87 − 81 =

پست بعدی

بستری شدن مهران غفوریان به علت سکته قلبی

د مهر ۱۹ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – مهران غفوریان بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. […]

دسترسی های سریع