سرقت مرد شیاد از خانم های جویای کار

بهترین خبر – مرد شیاد به بهانه استخدام نظافتچی برای یک شرکت خدماتی از زنان جویای کار سرقت می‌کرد.

به‌ گزارش ایران، بیست‌وپنجم شهریور پارسال زن جوانی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهار کرد، از طریق آگهی‌های اینترنتی با فردی که مدعی استخدام کارگر برای نظافت منزل بود، آشنا شدم و در نهایت قرار شد در خیابان جردن همدیگر را ملاقات کنیم و کارفرما من را به محل کارم ببرد اما وقتی در خیابان جردن سوار بر خودرو پژو ۲۰۶ کارفرما شدم بعد‌ از طی مسافتی این فرد اظهار کرد، خودرواش خراب شده و من را از خودرو‌اش پیاده کرد و در یک لحظه بسرعت از محل گریخت و کیفم را که حاوی مقادیری طلا، موبایل و وجه نقد بود، سرقت کرد.

سرهنگ کارآگاه «قاسم دستخال»، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: با شکایت این زن در حین تحقیقات کارآگاهان با پرونده‌های مشابه دیگری رو‌به‌رو شدند که مالباخته‌ها به همین شیوه مورد سرقت قرار گرفته بودند و کارآگاهان موفق شدند متهم را که از مجرمان سابقه دار بود شناسایی و وی را در مخفیگاهش که محدوده خیابان شریعتی بود دستگیر کنند.

در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی ۶ مال باخته دیگر نیز شناسایی و مال باختگان متهم را سارق اموالشان معرفی کردند. بدین ترتیب متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

به اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید: @behtarinkhabar.ir • Instagram photos and videos

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha + 19 = 29

پست بعدی

گزیده سخنرانی ویدئویی رئیسی در سازمان ملل

ی شهریور ۲۸ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه به وقت محلی به صورت ویدئو کنفرانس در […]

دسترسی های سریع