گفتگویی با محمد شیری پیرامون وضعیت سلامتی اش

بهترین خبر – محمد شیری پیرامون وضعیت سلامتی خود گفت: فروردین‌ماه امسال دچار بیماری کرونا شدم، اما خوشبختانه کرونای من ضعیف بود. ۲۳ روز در قرنطینه خانگی بودم و پس از آن مشغول فعالیت بازیگری شدم.

محمد شیری
محمد شیری

اینکه کرونای من ضعیف بود دلیل داشت. با شیوع گسترده ویروس کرونا، دکتر به من گفته بود که اگر واکسن آنفولانزا نزنم، در صورت ابتلا به کرونا مرگم حتمی است.

یک روز مصاحبه رادیویی داشتم و پیرامون این موضوع صحبت کردم. سه روز بعد از پخش این مصاحبه رادیویی شخص ناشناسی با من تماس گرفت و گفت که برادرزاده من مصاحبه رادیویی شما را از نروژ شنیده و برای شما سوغاتی فرستاده است و از من آدرس خواست.

پس از چندی بسته‌ای به در خانه من رسید که متوجه شدم برادرزاده آن شخص برای من واکسن آنفولانزا فرستاده است. محبت آن جوان که پس از ۲۷ سال زندگی در خارج از کشور هنوز فرهنگ و منش ایرانی خود را حفظ کرده بود و به فکر هموطن خود بود، اشک مرا در آورد و تا آخر عمرم شرمنده لطف او هستم. نمی‌دانم اگر این واکسن را نمی‌زدم چه سرنوشتی پیدا می‌کردم.

دو دوز واکسن کرونا را از طریق موسسه هنرمندان پیشکسوت دریافت کردم. اما متاسفانه چیزی که مشخص است این است که بسیاری از کسانی که حتی دو دوز واکسن را هم زده‌اند دوباره درگیر بیماری کرونا شدند. اطلاع‌رسانی درست و به موقع در این‌باره خیلی مهم است.

جمشید هاشم‌پور کرونا گرفته بود اما بهبود پیدا کرده
من با دوست هنرمندم جمشید هاشم‌پور واکسن کرونا را زدیم و او کرونا گرفت و دو سه روزی است که حال هاشم‌پور بهتر شده است.

به دلیل بیماری سرطان خون مقاومت بدنم پایین است
بعد از تزریق واکسن عوارضی نداشتم. اما به دلیل بیماری سرطان خون مقاومت بدنم پایین است به همین دلیل یک طرف صورتم درد خیلی زیاد و غیرقابل تحملی گرفت و خوشبختانه برطرف شد.

۲ سال پیش سر سریال «دو قلوها» به طور اتفاقی متوجه این موضوع شدم. صبح قبل از رفتن سر فیلمبرداری از خواب بیدار شدم و دیدم پا‌های من تاول زده است. پس از آن به بیمارستان و متخصص پوست مراجعه کردم که دکتر به من گفت تاول به دلیل بیماری زونا است و با مصرف پماد برطرف می‌شود، اما گلبول‌های سفید تو بالا است و حتما باید دکتر خون بروی. سپس پیش یکی از دوستان پزشک و متخصص خون رفتم و با انجام آزمایش مشخص شد سرطان خون دارم.

حضور در سریال نمایش خانگی
در سریال نمایش خانگی «جیران» به کارگردانی حسن فتحی و همینطور در چهار قسمت سریال «خاتون» به کارگردانی تینا پاکروان بازی دارم که با دو جلسه شب‌کاری بازی من در «خاتون» تمام می‌شود.

به دلیل فوت پدر حسن فتحی فیلمبرداری این مجموعه متوقف شده است.

 

اخبار چهره ها

 

به صفحه اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

https://www.instagram.com/behtarinkhabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha − 8 = 1

پست بعدی

همیشه شاد زندگی کنید

ش مرداد ۳۰ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – زندگی مانند یک پتوی کوتاه است!

دسترسی های سریع