کرونا در مشهد بیداد میکند، مشهد نروید


بهترین خبر – پیک پنجم کرونا در مشهد بیداد می‌کند. سفرها به مشهد در عین ممنوعیت جریان دارد و روز به روز بر تعداد بستری‌های کرونایی اضافه می‌شود.مطابق آخرین آمار اعلامی، تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی از سه هزار و ۲۰۰ نفر فراتر رفته و بیش از ۵۵۰ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه بستری‌اند. بیش از ۱۸ ماه از همه‌گیری ویروس می‌گذرد و ظرفیت نیروهای کادر درمان محدود است. ظرفیت بیمارستان‌ها نیز تکمیل شده و نیروی کادر درمان دیگر به انتها رسیده‌است.

در کنار نیروهای کادر درمان، پرسنل آرامستان‌ها نیز با شرایط دشواری روبرو شده‌اند به گونه‌ای که از کارگران روز مزد برای تدفین و حفر قبرها استفاده می‌شود. آرامستان بهشت رضوان از ابتداء شیوع ویروس به تغسیل جان باختگان کرونا اختصاص یافت اما به دلیل افزایش آمار مرگ و میر کرونا اخیرا بهشت رضا (ع) مشهد کارهای تغسیل و تدفین جان باختگان کرونایی را نیز انجام می‌دهد.

به گفته مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد، فوتی‌های روزانه‌ی کرونا به مرز سه رقمی شدن رسیده و بقدری حجم فشار کاری بر پرسنل آرامستان‌ها افزایش پیدا کرده که مجبور شده‌اند از فعالیت‌های اداری بکاهند و پرسنل اداری برای کمک به عوامل آرامستان به کار گرفته شوند.


به صفحه اینستاگرام بهترین خبر بپیوندید:

https://www.instagram.com/behtarinkhabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 5 + 1 =

پست بعدی

فیلمی خاطره انگیز از علی سلیمانی

پ مرداد ۲۱ , ۱۴۰۰
بهترین خبر درگذشت علی سلیمانی عزیز را به خانواده محترم و کلیه دوستاداران ایشان تسلیت میگوید. فیلمی شاد و خاطره […]

دسترسی های سریع