امکان حذف اطلاعات شما در هارد اکسترنال My Book Live

بهترین خبر – کاربران دستگاه‌های ذخیره‌سازی My Book Live وسترن دیجیتال از حذف ناگهانی تمام اطلاعات خود خبر دادند.

وسترن دیجیتال، سازنده هارددیسک اکسترنال محبوب My Disk، به مشتریان خود توصیه کرده است که دستگاه‌های ذخیره‌سازی My Book Live را تا اطلاع ثانوی از اینترنت جدا کنند تا مهندسان این شرکت بتوانند درباره مشکل پیش‌‌آمده برای این دستگاه در سراسر جهان که موجب پاک شدن کامل داده‌های بعضی افراد شده است، تحقیقات لازم را انجام بدهند.

اطلاعات مشکل My Book Live برای اولین‌ بار در فروم‌های پشتیبانی وسترن دیجیتال منتشر شد. متأسفانه، تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر بازیابی اطلاعات حذف‌شده منتشر نشده است.

فردی که برای اولین بار خبر حذف اطلاعات خود را منتشر کرد، در متن پست خود این‌گونه نوشت: من یک دستگاه My Book Live دارم که به اینترنت خانگی متصل بود و برای سال‌های نسبتاً زیادی به‌خوبی کار می‌کرد. من تازه متوجه شدم که به طریقی، تمام اطلاعات موجود در آن از بین رفته است و فهرست‌ها خالی به نظر می‌رسند. پیش‌تر حجم ۲ ترابایتی من تقریباً پر بود؛ اما اکنون ظرفیت کامل را نشان می‌دهد.

سایر کاربران My Book Live به‌سرعت به مکالمه پیوستند تا گزارش بدهند آن‌ها نیز دقیقاً همین مسئله را تجربه کرده‌اند. یکی از کاربران به‌سرعت پاسخ داد: تمام داده‌های من نیز از بین رفته است. بدون آن‌ها بیچاره می‌شوم. اطلاعاتی که طی سال‌ها به دست آورده‌ بودم.

چندین کاربر دیگر گزارش دادند که از دست دادن اطلاعات آن‌ها، هم‌زمان با فکتوری ریست دستگاه‌هایشان انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 36 − 30 =

پست بعدی

گفتگو با عادل فردوسی پور درباره شکسته شدن رکورد علی دایی توسط رونالدو

ج تیر ۴ , ۱۴۰۰
بهترین خبر -«عادل فردوسی‌پور» مجری و گزارشگر مطرح صدا و سیما به رکورد گل‌های ملی «علی دایی» و رسیدن «کریستیانو […]

دسترسی های سریع