مجوز فعالیت قانونی ون‌ کافه‌ها صادر شد

روزنامه همشهری در گزارشی از بازگشت کافه‌های سیار به تهران در راستای تقویت طرح زیست شبانه خبر داده.

بهترین خبر -مجوز فعالیت قانونی ون‌کافه‌ها در برخی مناطق و خیابان‌های شهر صادر شده است؛ موضوعی که می‌تواند به زیست شبانه و تقویت اقتصاد خرد محلی بسیار کمک کند.

ون کافه سیار
ون کافه سیار

 

* مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل تهران هم دلیل اصلی صدور مجوز برای مشاغل سیار به‌ویژه ون‌کافه‌ها را تقویت چرخه اقتصاد خرد محلی و افزایش نشاط اجتماعی می‌داند. به‌گفته سیدعلی مفاخریان بازیابی هویت محله‌ای و ترغیب و تشویق دستفروشان به کاسبی در ون‌کافه در مناطق مختلف تهران از دیگر اهداف طرح ساماندهی مشاغل سیار است.

* با آغاز تابستان، ون‌کافه‌های خوش‌رنگ و لعاب بیشتری را در معابر و خیابان‌های شهر خواهیم دید؛ خودروهایی که به‌طور حتم وجودشان حال خیابان‌های شهرمان، تهران را خوب خواهد کرد.

* برای تداوم فعالیت ون‌کافه‌ها در شهر ۵منطقه از تهران به‌صورت پایلوت میزبان ۳۵ون‌کافه خواهد بود. فعالیت قانونی اما آزمایشی برای بررسی نقاط ضعف این طرح و رفع آنهاست.

* عبور از پیک چهارم ویروس کرونا و بازگشایی مشاغل برای کسب‌وکار، زمینه را برای فعالیت مجدد و قانونی ون‌کافه‌ها در شهر مهیا کرده است.

* بر همین اساس در تهران به ۳۵ون‌کافه مجوز فعالیت قانونی داده شده تا جانی تازه به عصرها و شب‌های تابستانی پایتخت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha − 8 = 2

پست بعدی

دو روش برای درست کردن موکای خانگی

چ تیر ۲ , ۱۴۰۰
عادت به وقت‌گذرانی و نوشیدن چای و قهوه در کافه‌های شهر داشتیم، با کرونا از لذت دورهمی‌ محروم مانده‌ایم. برای گذراندن این روز‌ها کافی‌شاپ را به خانه خود بیاورید.

دسترسی های سریع