شکست والیبال ایران مقابل فرانسه با نتیجه ۳ بر صفر

بهترین خبر – تیم ملی والیبال ایران در سیزدهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف فرانسه رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ به سود فرانسه خاتمه پیدا کرد.

ولادیمیر آلکنو برای این بازی از جواد کریمی، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، علی اصغر مجرد، صابر کاظمی و آرمان صالحی استفاده کرد. ملی‌پوشان ایران پیش از این موفق به کسب ۵ پیروزی شده و ۷ مسابقه را به حریفان خود واگذار کرده بودند.

شکست والیبال ایران مقابل فرانسه
تیم والیبال ایران

 

ست نخست؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود فرانسه

هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند، اما در امتیاز ۸ بر ۶ به سود فرانسه بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه فرانسوی‌ها تیم برتر میدان شدند و این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود شاگردان لوران تیلیه خاتمه پیدا کرد.

#تیم ملی والیبال

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود فرانسه

تیم ایران ست دوم را بهتر از فرانسه آغاز کرد. در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. سرویس‌های انگاپت کار را برای ملی‌پوشان ایران سخت کرد و در امتیاز ۱۶ بر ۱۲ به سود فرانسه، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود فرانسه تمام شد.

 

ست سوم؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود فرانسه

برای شروع ست سوم سعید معروف و امیر غفور در ترکیب ایران قرار گرفتند. در این ست چند بار ترکیب تیم ایران تغییر کرد تا حداقل یک ست به نام شاگردان آلکنو ثبت شود. در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ به سود فرانسه، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود فرانسه تمام شد تا هشتمین شکست ایران در این دوره از رقابت‌ها ثبت شود.

تیم ملی والیبال ایران در چهاردهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ فردا از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف لهستان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 77 − 67 =

پست بعدی

مولن روژ یکی از الماس‌های نیکول کیدمن

د خرداد ۳۱ , ۱۴۰۰
نیکول کیدمن بازیگر زیبا و با استعداد هالیوود سال‌هاست که به هنرنمایی در برابر دوربین مشغول است.
نیکول کیدمن

دسترسی های سریع