مصدومیت دلهره‌آور کریستین اریکسن در بازی دانمارک – فنلاند

شوک ترسناک بازی دانمارک – فنلاند را ناتمام گذاشت

بهترین خبر – در پایان نیمه اول نخستین بازی از گروهB یورو ۲۰۲۰، که تیم‌های ملی دانمارک و فنلاند به تساوی رضایت دادند اتفاق ناگواری رخ داد.
در دومین بازی از روز دوم رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، امروز (شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، در گروه  B تیم‌های ملی دانمارک و فنلاند در ورزشگاه پارکن شهر کپنهاگ به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان نیمه نخست برنده‌ای نداشت.


در این بازی دانمارک میزبان شروعی به مراتب بهتر داشت و در همان ۱۵ دقیقه نخست چندین بار دروازه فنلاندی‌ها را تهدید کرد که عملکرد خوب خط دفاعی و دروازه‌بان این تیم مانع از به گل رسیدن همسایه قرمزپوش‌شان در شبه جزیره اسکاندیناوی شد.
با رسیدن زمان به اواسط نیمه نخست، از فشار دانمارکی‌ها کاسته و توازن بیشتری در گردش توپ بین دو نیمه زمین ایجاد شد، هرچند که باز هم موقعیت خاصی روی دروازه هیچ یک از دو تیم ساخته نشد.
با وجود نسبتاً پربرخورد بودن بازی در ۴۵ دقیقه نخست، روبین لود هافبم تیم ملی فنلاند تنها بازیکنی بود که از داور کارت زرد گرفت.
اما بدون شک مهمترین صحنه بازی مصدومیت دلهره‌آور کریستین اریکسن ستاره خط میانی تیم فوتبال دانمارک بود که در اواخر نیمه اول در کنار زمین بازی نقش بر زمین شد و به نظر می‌رسید که اعضای کادر پزشکی تیم فوتبال دانمارک سعی در احیای وی با تنفس دهان به دهان و شوک قلبی دارند. پروسه تلاش برای درمان ستاره اینتر چندین دقیقه به طول انجامید و سبب شد بسیاری از بازیکنان دو تیم هواداران در حاضر در ورزشگاه با چشمانی گریان ماجرا را نظاره‌گر و با دلهره از سرنوشت ستاره تیم دانمارک منتظر مشخص شدن نتیجه تلاش پزشکان برای نجات جان این بازیکن باشند.
با طولانی شدن پروسه رسیدگی به وضعیت اریکسن بازیکنان تیم ملی فنلاند زمین بازی را ترک کردند و به رختکن رفتند. اریکسن نیز روی برانکارد زمین بازی ترک کرد.

***
بیانیه یوفا: شرایط اریکسن پایدار شده است
یوفا در بیانیه‌ای رسما دیدار دانمارک و فنلاند را لغو کرد و از ثبات شرایط اریکسن خبر داد.
تیم‌های دانمارک و فنلاند در کوپنهاگ به مصاف هم رفتند که در این بازی کریستین اریکسن دچار مصدومیت شدیدی شد و بر روی زمین نقش بر زمین شد.
بر این اساس یوفا در بیانیه‌ای رسما این دیدار را لغو کرد و اعلام کرد که شرایط این بازیکن پایدار شده است و به بیمارستان منتقل شده است و نوعی خطر رفع شده است.
همچنین نشستی فوری میان اعضای دو تیم و ناظران بازی برگزار شده است و نتیجه آن تا ساعات آینده اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha + 62 = 66

پست بعدی

طنز سیاسی -گفتگوی آقای جلیلی در سفر به اطراف شهر ری با تعدادی از کشاورزان

ش خرداد ۲۲ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – گفت: تازه چه خبر؟!گفتم: آقای جلیلی در سفر به اطراف شهر ری با تعدادی از کشاورزان در […]

دسترسی های سریع