محسن رضایی: سال ۱۴۰۰ سال گشایش برای ملت ایران است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه ۱۴۰۰ سال گشایش مردم خواهد بود گفت: ان‌شاءالله در دولت من امید را به ملت ایران هدیه خواهیم داد.

بهترین خبر – محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری امروز (سه‌شنبه ۱۸ خرداد) در بدو ورود به سالن مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۴۰۰ سال گشایش ملت ایران خواهد بود.

محسن رضایی
محسن رضایی

 

وی افزود: ان‌شاءالله این ناراحتی‌ها کنار می‌رود و مجدداً لبخند به چهره ملت ایران بازخواهد گشت.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد:‌ دوباره برکت به سفره‌های مردم می‌آید و ان‌شاءالله ملت ایران شاهد آغاز جدیدی در زندگی خود خواهند بود و به سوی جهش‌های بزرگ حرکت خواهند کرد.

رضایی درباره برنامه‌هایش در مناظره دوم اظهار داشت: این مناظره بسیار مهم است و امیدوارم که بحث‌های اصلی و دردهای اصلی ملت ایران را در این مناظره بتوانیم باز کنیم و بتوانیم در اینباره صحبت کنیم و برای آن هم راهکار بدهیم و همگی باید از بحث‌های حاشیه‌ای پرهیز کنیم.

وی تأکید کرد: من این آمادگی را دارم که به فضل پروردگار متعال از آینده خوب ملت ایران صحبت کنم و آنها را نسبت به آینده امیدواری حقیقی بدهم زیرا امید گفتنی نیست بلکه امید دیدنی است.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله در دولت ما امید را به ملت ایران هدیه خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 53 − 46 =

پست بعدی

پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از پیروزی برابر بحرین

س خرداد ۱۸ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – با دستور شهاب عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال، پاداش پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر بحرین بلافاصله […]
تیم ملی فوتبال ایران

دسترسی های سریع