همتی حاضر به مناظره با زاکانی در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه نشد

بهترین خبر – حسین صداقتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: اخیرا پس از دعوت آقای علیرضا زاکانی از آقای عبدالناصر همتی برای مناظره، بسیج دانشجوییِ دانشگاه علامه طی نامه‌ای رسما اعلام کرد آمادگی دارد میزبانی این مناظرات را در دانشکدهٔ اقتصاد این دانشگاه بر عهده بگیرد، با این دلیل که فضای دانشگاه، فضای بحث‌های دقیق علمی است و بهتر است مباحثی این چنین در فضاهای دانشگاهی پی گرفته شود. 

وی تاکید کرد: متاسفانه دیروز و پس از تماس‌های مکرر با آقای همتی، اعضای ستاد انتخاباتی ایشان اعلام کردند آقای همتی حاضر به مناظره با آقای زاکانی نیست. البته واحد سیاسی ستاد ایشان از ارایه دلایل رد مناظره دو طرفه توسط آقای همتی امتناع کردند. 

صداقتی یادآور شد: با توجه به اینکه در مناظره دیروز آقای جلیلی نیز اعلام کردند حاضرند با آقای همتی به صورت دو طرفه با آقای همتی مناظره کنند، ما مجدداً اعلام می‌کنیم در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی (ره) آمادگی داریم میزبان مناظره آقایان همتی و جلیلی و زاکانی در حضور دانشگاهیان و اهالی رسانه  باشیم تا فارغ از مجادلات سیاسی روز، افراد به تبادل دیدگاه‌ها و نظرات تخصصی خویش بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 5 + 5 =

پست بعدی

رئیسی: با حرف و متلک مطلقا جا نمی‌خورم

ی خرداد ۱۶ , ۱۴۰۰
بهترین خبر – رئیسی: ۸ سال است کشور را معطل دیگران کردند/ با حرف و متلک مطلقا جا نمی‌خورم کاندیدای […]

دسترسی های سریع