انهدام باند توزیع و فروش مواد افیونی در جنوب تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از انهدام باند توزیع و فروش مواد افیونی در جنوب تهران و کشف بیش از ۳۶کیلو گرم مواد مخدر تریاک خبر داد.

بهترین خبر

سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” بیان داشت: در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از فروشندگان مواد مخدر در جنوب پایتخت پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه‌ی متهم مشخص شد نامبرده ضمن مراجعه به مرز‌های شرقی کشور اقدام به تهیه مواد افیونی کرده و سپس مواد را به مخفیگاه خود در محله‌ای در جنوب پایتخت منتقل و سپس در این محل با همکاری همدستش اقدام به توزیع و خرده فروشی مواد مخدر می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده ماموران ضمن بکارگیری شیوه‌های نوین پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی عملیات دستگیری نامبرده را آغاز کردند.

سرهنگ حسنوند بیان داشت: ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه با رعایت تمامی موازین شرعی و قانونی به مخفیگاه متهم ورود کرده و ضمن دستگیری متهم و همدستش در بازرسی از محل موفق به کشف ۳۶کیلوو ۱۰۰گرم تریاک،۲۲۶گرم سوخته و مقادیری شیشه به همراه آلات و ادوات مصرف و فروش شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha + 65 = 72

پست بعدی

انتخاب مرتضی حیدری به عنوان مجری مناظره‌های انتخاباتی

ش خرداد ۸ , ۱۴۰۰
بهترین خبر قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از انتخاب مرتضی حیدری به عنوان مجری مناظره‌های […]

دسترسی های سریع