لحظه های دلهره آور برای فوتبالیست محبوب

ویروس کرونا باز هم بی رحمانه فوتبالیست دیگری را درگیر خود کرد.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس که از بامداد امروز با شرایط بحرانی جسمانی مواجه شد، هنوز با دستگاه تنفس می کند و تلاش پزشکان برای بهبود شرایط او ثمری نداشته است.

علی انصاریان که از روز دوم بهمن به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است و طی روزهای گذشته وضعیت امیدوارکننده‌ای داشت، از شامگاه دوشنبه وضعیت جسمانی اش وخیم شد و در موقعیت بحرانی قرار گرفت.

از بامداد امروز تاکنون خبرهای ضد و نقیضی در مورد وضعیت انصاریان منتشر شده و حتی برخی چهره‌ها خبر از درگذشت وی دادند که توسط تیم پزشکی تکذیب شد.

پیگیری‌های ما در ساعات ابتدایی شامگاه سه شنبه و گفتگو با دوستان و نزدیکان علی انصاریان در بیمارستان نشان می‌دهد وضعیت جسمانی این فوتبالیست محبوب همچنان در شرایط بحرانی قرار دارد و میزان اکسیژن خون او نوسان دارد.

با این حال تیم پزشکی در کنار انصاریان حضور دارد و در حال تلاش برای پایدار کردن وضعیت ضربان قلب و اکسیژن این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران است.

انصاریان از صبح امروز با دستگاه تنفس می‌کند و تلاش‌ها برای بهتر شدن وضعیت وی هنوز به نتیجه امیدوارکننده ای نرسیده است. با این حال تیم پزشکی از مردم خواست برای این بازیکن که به جرگه هرمندان پیوسته است دعا کنند.

امروز بسیاری از چهره‌های ورزش و هنر با حضور در بیمارستان جویای احوال انصاریان شدند و برخی علاقمندان و هواداران او هم با حضور مقابل بیمارستان برایش دعا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 1 + 1 =

پست بعدی

بزرگ ترین پل معلق شیشه ای در حال احداث است

س بهمن ۱۴ , ۱۳۹۹
لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرايط فعلی تکنولوژی مورد نياز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زيادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آينده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را مي طلبد تا با نرم افزارها شناخت بيشتری است.

دسترسی های سریع