کرونا حال علی انصاریان را وخیم کرد

حال علی وخیم شده و نیاز به معجزه دارد

بهترین خبر – علی انصاریان، این روزها به دلیل درگیری با ویروس کرونا در بیمارستان فرهیختگان بستری شده و از روز گذشته حال وی نسبت به روزهای قبل در شرایط وخیم‌تری قرار گرفته است.
حامد اژدری، همسر خواهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت وی به خبرنگار فارس، گفت: متاسفانه وضعیت علی به حدی وخیم است که فقط می‌توانم از همه مردم ایران بخواهم او را دعا کنند. از بعد از ظهر روز گذشته اکسیژن خونش کاهش شدیدی داشته و با وجود تلاش پزشکان با استفاده از یک روش جدید، متاسفانه انصاریان به کما رفت. 
وی افزود: در حال حاضر ضربان قلب علی خیلی بالا است و در شرایطی که باید با استفاده از روش اینتوبه اکسیژن خونش بالا و حدود ۹۰ می‌آمد اما اکنون اکسیژن خون علی به شدت پایین و نزدیک ۳۰ درصد است. دستگاه ونتیلاتور را داخل گلویش گذاشته‌اند و برای بازگشت انصاریان نیاز به یک معجزه داریم. همه ما از درگذشت مهرداد میناوند ناراحت هستیم اما از مردم می‌خواهم انصاریان را دعا کنند تا به آغوش خانواده‌ و مادرش بازگردد.
داماد خانواده انصاریان تصریح کرد: امید خودمان به زنده ماندن علی خیلی کمتر از قبل شده زیرا اکنون در کمای مصنوعی است. همچنین از صبح امروز هم ابراهیم شکوری، علی کریمی و جواد کاظمینان به بیمارستان آمده‌اند تا پیگیر احوال رفیق‌شان باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha + 59 = 69

پست بعدی

لحظه های دلهره آور برای فوتبالیست محبوب

س بهمن ۱۴ , ۱۳۹۹
ویروس کرونا باز هم بی رحمانه فوتبالیست دیگری را درگیر خود کرد.

دسترسی های سریع