کاهش آرام آرام قیمت دلار و سکه

قیمت‌در بازار سکه تحت تاثیر نرخ‌ ارز بار دیگر به کانال ۱۰ میلیون تومان بازگشت

بهترین خبر – در هفته‌ای که گذشت زلزله قیمت‌ها در بازار سکه و طلا تحت تاثیر نرخ‌ ارز رخ داد و سکه بار دیگر به کانال ۱۰ میلیون تومان بازگشت و هر گرم طلا نیز با ۶۳هزار تومان کاهش، رکود جدیدی از خود برجا گذاشت.

کاهش نرخ ارز سبب شد تا قیمت سکه و طلا در یک هفته اخیر روند نزولی طی کند و با کاهش روزانه قیمت سکه و طلا ، انگیزه خرید و داد و ستدها کاهش یافته است و به طور متوسط قیمت سکه طرح قدیم با حدود ۳۰۰ هزار تومان کاهش امروز به ۱۰ میلیون و ۶۰۰هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید با ۵۰۰ هزار تومان کاهش به ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید ، نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان کاهش به ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ، ربع سکه با ۱۰۰هزار تومان به ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه های یک گرمی با ۲۰ هزار تومان کاهش به ۲میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

هر مثقال طلا به مبنای قیمت طلا با حدود ۲۷۰هزار تومان کاهش به ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۶۳ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۴۵ هزار تومان رسید.

در بازار ارز هم شاهد کاهش قیمت دلار به ۲۴هزار تومان و افت قیمت یورو تا ۲۹هزار و ۱۰۰تومان هستیم. درهم امارات و لیر ترکیه هم به‌ترتیب شش هزار و ۵۳۵تومان و سه هزار و ۲۴۰تومان قیمت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 54 + = 58

پست بعدی

آتنه فقیه نصیری با نقشی متفاوت

ج دی ۲۶ , ۱۳۹۹
بهترین خبر – آتنه فقیه نصیری بازیگر سینما و تلویزیون با فیلم “خانه ماهرخ” در نقشی متفاوت به سینما می‌آید. […]

دسترسی های سریع