تصاویر الکس مورگان، مهاجم آمریکایی فوتبال زنان

بهترین خبر – مهاجم آمریکایی فوتبال زنان که به کرونا مبتلا شده بود روزهای بهتری را در کنار خانواده اش سپری می کند و ظاهرا وضعیت جسمی اش رو به بهبود می باشد.

مورگان تنها پس از انجام ۵ بازی در تیم تاتنهام و سوپرلیگ زنان انگلیس بار دیگر به آمریکا برگشت تا برای اورلاندو پراید به میدان برود. برنده ۲ جام جهانی‌ با سرواندو کاراسکو، بازیکن سابق لیگ MLS ازدواج کرده و در ماه اردیبهشت اولین فرزندشان را به دنیا آورد.

مورگان ۳۱ ساله در صفحه توییترش از ابتلا به ویروس کرونا خبر داده و نوشت: «متأسفانه من و خانواده‌ام در حالی ۲۰۲۰ را به پایان بردیم که متوجه شدیم در طول تعطیلات در کالیفرنیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌ایم. همه ما روحیه خوبی داریم و دوران درمان را به خوبی پشت‌سر گذاشته‌ایم.»

بهبود شرایط ستاره فوتبال زنان پس از ابتلا به کرونا
الکس مورگان، مهاجم آمریکایی فوتبال زنان، اعلام کرد که او و خانواده‌اش پس از ابتلا به ویروس کرونا در جریان تعطیلات کریسمس حالا در شرایط خوبی به سر برده و تا حدودی درمان شده‌اند. به گزارش فوتبالی، مورگان تنها پس از انجام ۵ بازی در تیم تاتنهام و سوپرلیگ زنان انگلیس بار دیگر به آمریکا برگشت تا برای اورلاندو پراید به میدان برود. برنده دو جام جهانی با سرواندو کاراسکو، بازیکن سابق ام ال اس، ازدواج کرده و در ماه اردیبهشت اولین فرزندشان را به دنیا آورد.

عکس های الکس مورگان در سال نو میلادی
مورگان ۳۱ ساله در صفحه توییترش از ابتلا به ویروس کرونا خبر داده و نوشت: ” متاسفانه من و خانواده‌ام در حالی ۲۰۲۰ را به پایان بردیم که متوجه شدیم در طول تعطیلات در کالیفرنیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌ ایم.

همه ما روحیه خوبی داریم و دوران درمان را به خوبی پشت سر گذاشته‌ایم. پس از این که دوران قرنطینه من به پایان رسید از قوانین فوتبال آمریکا برای بازگشت به میادین پیروی می‌کنم تا اطمینان حاصل کنم که بدنم کاملا ریکاوری شده و خیلی زود می‌توانم بار دیگر در زمین در کنار هم تیمی‌ هایم قرار بگیرم. در امان باشید و سال نو مبارک. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WC Captcha 50 + = 53

پست بعدی

واکسن کرونای ایرانی بر پایه mRNA در مسیر مجوز تست انسانی

ی دی ۲۱ , ۱۳۹۹
بهترین خبر – قانعی، رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا:

دسترسی های سریع