رینا: حتی مسی و رونالدو هم اشتباه می‌کنند

بهترین خبر – جیووانی رینا، هافبک جوان و آمریکایی دورتموند، از انگیزه های خود برای درخشش در دورتموند می گوید.

باشگاه دورتموند طی سال های گذشته نشان داده که به جوانان اعتماد زیادی می کند و در اکثر مواقع نیز مزد این موضوع را به خوبی گرفته است. جیووانی رینا یکی از بازیکنانی بود که اخیراً و در ماه ژانویه به تیم اصلی دورتموند راه یافته و در بازی هایی که به میدان رفته عملکرد نسبتاً خوبی ارائه داده است.

رینا حالا در مصاحبه ای پیرامون شرایطش در دورتموند گفت: ” من فکر می‌کنم که بزرگترین چیز برای هر بازیکن جوانی اعتماد به نفس است. من اینجا هستم چرا که به دورتموند تعلق دارم. سایر هم تیمی ها به من گفتند اشتباهات در هر جایی رخ می دهد. لیونل مسی و کریستیانو رونالدو هم اشتباه می کنند. آنها را باید کنار بگذارید و رو به جلو حرکت کنید.

شرایط برایم سخت بود و من می دانستم که در این جا کار آسانی پیش رو نخواهم داشت. با این وجود تنها کاری که باید انجام دهم این است که رو به جلو نگاه کنم. امیدوار به آینده و اینکه بتوانم کارهای مهم‌تری برای تیم انجام دهم.”

رینا درباره ارتباطش با ارلینگ هالند نیز گفت: ” من کاملا روش و حرکات او را دنبال می‌کنم چرا که هالند با وجود جوانی کارهای زیادی انجام داده و یک پسر فوق العاده است. او مرا تشویق می‌کند چرا که چیزهای زیادی در من می بیند.”

5 دیدگاه برای “رینا: حتی مسی و رونالدو هم اشتباه می‌کنند

  1. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WC Captcha 21 − 20 =

پست بعدی

۱۶۸۳ مورد مبتلای جدید به کرونا

د اردیبهشت ۲۲ , ۱۳۹۹
بهترین خبر شناسایی ۱۶۸۳ بیمار جدید کرونا در کشور وزارت بهداشت:🔹۱۶۸۳ مورد مبتلای جدید به کرونا داشتیم.🔹۴۵ نفر در ۲۴ […]

دسترسی های سریع