دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۶۲۱:۰۸:۳۸ - شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵
خودرو Ferrari 250 GTO به عنوان گران‌ترین خودرو جهان فروخته شد

بهترین خبر – در سال ۲۰۱۴ میلادی اتومبیل Ferrari 250 GTO با قیمت ۳۸٫۱ میلیون دلار توانست عنوان گران‌ترین خودرو جهان را به خود اختصاص دهد. با این وجود خبرهای جدید نشان می‌دهد که احتمالا به زودی رکورد مذکور می‌شکند.

سایت بهترین خبر

هم‌اکنون ۳۹ دستگاه خودرو برای فروش عرضه شده‌اند که تمامی آنها قیمت بسیار زیادی دارند و می‌توانند رکورد یاد شده را بشکنند. دو فردی که به صورت شخصی کلکسیون اتومبیل جمع‌آوری می‌کنند پیشنهاد داده‌اند Ferrari 250 GTO را به قیمت ۵۷ میلیون دلار خریداری کنند و البته در این میان شرکت بریتانیایی Talacrest یک دستگاه از این خودرو را به تازگی به قیمت ۵۵٫۸ میلیون دلار فروخته است.

هر زمان که حراجی مربوط به ۱۰۰ خودرو گران جهان برگزار می‌شود، علاقمندان پیشنهادهای بالای خود را مطرح می‌کنند و این نخستین باری است که کلکسیونرها حاضرند برای خرید یک دستگاه خودرو قدیمی بیشتر از ۵۵ میلیون دلار بپردازند.

با این توضیحات، خودرو Ferrari 250 GTO با رنگ بدنه آبی کاربنی عنوان گران‌ترین خودرو جهان را به خود اختصاص داده است. دو فردی که پیشنهاد داده‌اند این خودرو را به قیمت ۵۷ میلیون دلار خریداری کنند، از شمال فرانسه و نیویورک آمریکا بوده‌اند.


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.