پنج شنبه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۶۱۱:۲۸:۳۹ - چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳
کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی قیمت تلویزیون‌

بهترین خبر – رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی قیمت تلویزیون‌های LED و ۳D در یک ماه اخیر خبر داد.

بهترین خبر

جدیدترین قیمت تلویزیون در بازار

وی گفت: این کاهش قیمت منجر به کاهش چشمگیر قاچاق در این بخش شده است چراکه در گذشته حجم زیادی از قاچاق تلویزیون را به خود اختصاص می‌داد.

محمد طحان‌پور اظهار کرد: با توجه به این‌که قاچاق در تلویزیون‌های با قیمت بالا بیشتر اتفاق می‌افتد، بنابراین با توجه به کاهش قیمتی که ظرف یک ماه اخیر شاهد بودیم، میزان قاچاق به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی افزود: تولید‌کنندگان داخلی حاشیه‌ سود خود را کاهش دادند و برای جلوگیری از قاچاق دست به این اقدام زدند. وی با بیان اینکه در بخش تلویزیون عرضه بیش از تقاضاست، تاکید کرد: قیمت تلویزیون با توجه به هزینه‌هایی که دارد و باید مطابق با تکنولوژی روز دنیا پیش برود بالاست و از طرفی قدرت خرید مردم کم است، ولی با توجه به این‌که قاچاق در این بخش زیاد بود کارخانجات تولید‌کننده دست به این اقدام زدند.

طحان‌پور با بیان اینکه در حوزه تلویزیون و یا حتی یخچال و ماشین لباسشویی فعلا نمی‌توانیم با دیگر کشور‌ها رقابت کنیم، چون قیمت این لوازم بسیار بالاتر از کشور‌های دیگر است، گفت: در این زمینه باید برنامه‌هایی تدوین شده و از تولید‌کنندگان حمایت شود.وی گفت: وارد‌کنندگان در حوزه لوازم خانگی که باید از سازمان‌های مربوطه مجوز بگیرند بهتر است از طرف اتحادیه ما نیز تائید شوند.

بر چسب ها:

ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.