جدیدترین مطالب سایت
خانه » اقتصادی » بانک و بیمه » پذیره نویسان بانک آریا از فردا پولشان را از بانک ملت پس بگیرند

پذیره نویسان بانک آریا از فردا پولشان را از بانک ملت پس بگیرند

بازدیدها: 2

اشخاصی حقیقی که از طریق شعب بانک ملت اقدام به پذیره نویسی سهام بانک آریا کرده اند، می توانند از روز یکشنبه (14 اردیبهشت ماه )93 به همان شعبه ‌ای که در آن اقدام به پذیره نویسی کرده اند، مراجعه و وجوه خود را از شعبه مربوطه دریافت کنند.

بهترین خبر – غلامرضا ابوترابی-رییس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار -در خصوص استرداد وجوه پذیره نویسان بانک آریا گفت: پیرو پیگیری‌های بعمل آمده از دادستانی کل کشور درخصوص استرداد وجوه پذیره‌ نویسان بانک آریا (سهامی عام در شرف تأسیس)، اسامی اشخاص حقیقی و حقوقی که باید مبالغ مربوط به پذیره‌نویسی اولیۀ بانک آریا (سهامی عام) به آنان مسترد شود، از سوی دادستانی به این سازمان اعلام شد.

او گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین بانک مرکزی مبلغی که از سوی دادستانی اعلام شده از سوی این بانک عودت داده شد. براین اساس اشخاصی حقیقی که از طریق شعب بانک ملت اقدام به پذیره نویسی سهام بانک آریا کرده اند، می توانند با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه و فیش واریزی (برگ خرید سهام بانک آریا) و اشخاص حقوقی با ارائه معرفی نامه نماینده تام الاختیار (با امضای صاحبان مجاز )، آگهی آخرین تغییرات و اساسنامه شرکت از روز یکشنبه (14 اردیبهشت ماه )93 به همان شعبه ای که در آن اقدام به پذیره نویسی کرده اند مراجعه و وجوه خود را از شعبه مربوطه دریافت کنند.

سایت بهترین خبر

پذیره نویسان بانک آریا از فردا پولشان را از بانک ملت پس بگیرند

ابوترابی گفت: در صورتی که دریافت وجه توسط نماینده قانونی شخص صورت می گیرد، ضروری است نماینده قانونی علاوه بر مدارک اشاره شده، اصل و تصویر وکالتنامه معتبر خود را نیز ارائه کند.

او ادامه داد: اشخاصی که از طریق کارگزاری های عضو فرابورس ایران اقدام به پذیره نویسی سهام بانک یادشده کرده اند با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه می بایست به همان کارگزاری که در آن اقدام پذیره نویسی کرده اند مراجعه و نسبت به معرفی شماره شبا حساب خود اقدام کنند.

او یادآور شد: بدیهی است پس از اعلام شماره مربوطه، وجوه آنان ظرف مدت 48 ساعت از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) به حساب آنان واریز خواهد شد.

او گفت: این دسته از پذیره نویسان از مراجعه حضوری به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) خودداری کنند زیرا امکان پرداخت وجه بصورت مستقیم و بدون اعلام قبلی کارگزاری های یاد شده میسر نخواهد بود.

رییس اداره نظارت بر ثبت و انتشار اوراق بهادار سرمایه‌ای گفت: پرداخت وجه به برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی که اقدام به پذیره نویسی سهام بانک آریا کرده اند از سوی دادستانی اعلام نشده که این موضوع نیز درحال پیگیری است که به محض اعلام آن از سوی دادستانی به اطلاع آنان خواهد رسید.


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.