جدیدترین مطالب سایت
خانه » مطالب ویژه » والیبالیست های تیم ملی: .نتیجه خوبی گرفتیم و قطعاً مردم از ما راضی هستند

والیبالیست های تیم ملی: .نتیجه خوبی گرفتیم و قطعاً مردم از ما راضی هستند

بهترین خبر – فرهاد قائمی پس از بازگشت به ایران از بازی های آسیایی ٢٠١۴ اینچئون و کسب مدال طلای این دوره از بازی ها در مورد عملکرد ایران اظهار داشت: هدفی داشتیم که به آن رسیدیم پیش از حضور در کره جنوبی مدال طلای آسیا را می خواستیم و خوشحالم که توانستیم به آن دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: این موفقیت مبارک مردم باشد و امیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد. ما از زمان لیگ جهانی از خانواده های خود دور بودیم و در آن سفر آمریکا را داشتیم و خدا را شکر توانستیم با مدال طلا برگردیم تا خستگی مان در برود.

سایت بهترین خبر

والیبالیست های تیم ملی: .نتیجه خوبی گرفتیم و قطعاً مردم از ما راضی هستند

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: برای بازی های آسیایی انگیزه بالایی داشتیم و تنها به کسب مدال طلا فکر می کردیم. از طرفی کره ای ها شرایط میزبانی را به گونه ای فراهم کرده بودند که کار برای ما سخت شود. اما ما هدفی داشتیم و برای رسیدن به آن تا آخرین لحظه تلاش کردیم.

وی ادامه داد: دوره قبل هم بدشانس بودیم که مدال طلا را از دست دادیم و فکر می کنم با کسب این مدال در مسابقات امسال توانستیم زحمات حسین معدنی را جبران کنیم.

شهرام محمودی پس از کسب مدال طلای بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون امروز وارد تهران شد و در حالیکه در کنار خانواده اش حضور داشت در مورد عملکرد تیم ایران در این مسابقات اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم و خدا را شکر می کنم که دست پر به ایران برگشتیم و خوشحالم که توانستیم با عملکرد خود دل مردم را شاد کنیم.

وی افزود: پرونده مسابقاتمان در سال جاری با قهرمانی بسته شد و امیدوارم در سال های آینده هم این موفقیت ها تداوم داشته باشد. برای رسیدن به مدال طلای آسیا همه تلاش کردند و هم قسم شده بودیم که حتماً به این عنوان دست پیدا کنیم.

فرهاد ظریف پس از بازگشت از بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با کسب مدال طلای این دوره از بازی ها اظهار داشت: ما از لهستان مستقیماً به کره جنوبی رفتیم و فشار زیادی مخصوصاً در بازی های پایانی روی ما بود از طرفی هم دلمان برای خانواده هایمان تنگ شده بود. البته خدا را شکر می کنم که قهرمان شدیم و دست پر به ایران بازگشتیم.

وی افزود: با وجود اینکه برای حضور در بازی های آسیایی تمرین زیادی نداشتیم و بسیار هم خسته بودیم نتایج خوبی گرفتیم و مطمئنم مردم از ما راضی هستند.

تیم ملی والیبال پس از کسب عنوان قهرمانی در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون امروز وارد ایران شد.
مجتبی میرزاجانپور در صحبت های خود اظهار داشت: این پیروزی را به ملت شریف ایران تبریک می گویم. ماه ها بود که تمرین می کردیم و مسابقات مختلفی را پیش رو داشتیم. مدتی بود که خانواده خودمان را ندیده بودیم و خانواده ما در اینچئون حضور پیدا کردند و این موضوع باعث شد انگیزه ما دوچندان شود تا مقابل چین و ژاپن عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: بازی های والیبال ایران نسبت به گذشته خیلی فرق کرده. جای حسین معدنی واقعا خالی بود. ما ۴ سال پیش به ژاپن باخته بودیم و خوشبختانه در این مسابقات توانستیم با کسب مدال دل مردم و روح معدنی را شاد کنیم.
وی در پایان گفت: برای حضور در المپیک مسئولان فدراسیون برنامه ریزی انجام خواهند داد و امیدوارم که در المپیک موفق باشیم.

میرسعید معروف پس از بازگشت تیم ملی والیبال ایران از بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون و کسب مدال طلای این دوره از مسابقات اظهار داشت: از نظر جسمی و روحی بسیار خسته شدیم اما خوشحالم چون تیم خوبی داریم که در آن تمام بازیکنان متحد هستند. حدود ۴۵ روز از ایران دور بودیم و خانواده های خود را ندیدیم با تمام این مشکلات بازیکنان سخت تلاش کردند تا به هدف خود برسند.

وی ادامه داد: تا قبل از رسیدن به مدال طلای بازی های آسیایی هیچ بازیکنی دست از تلاش بر نداشت و نشان دادیم که والیبال ایران بهترین تیم گروهی است و از این بابت به همه تبریک می گویم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با اشاره به رقابت های قهرمانی جهان در لهستان خاطرنشان کرد: راستش خودمان هم فکر نمی کردیم تا مرحله نهایی صعود کنیم و فکر می کردیم بعد از آن مسابقات به ایران خواهیم آمد و از تهران به اینچئون می رویم که البته اینگونه نشد.

وی ادامه داد: در مجموع همه چیز خوب پیش می رفت اما دور بودن از خانواده و استرس بازی ها فشار زیادی به ما وارد کرد. در دوره گذشته هم لیاقت کسب مدال طلا را داشتیم اما نتوانستیم قهرمان شویم.
معروف گفت: فینال دوره گذشته امسال هم تکرار شد و خوشبختانه توانستیم این بار ژاپن را شکست دهیم حالا اولین تیم گروهی هستیم که توانستیم مدال طلا بگیریم و البته در تاریخ والیبال ایران ماندگار می شویم. این مدال برای ما خیلی ارزشمند است چرا که ۴ سال منتظرش بودیم. خیلی از بازیکنان در دوره های گذشته می توانستند به این عنوان دست پیدا کنند اما خوشحالم که این افتخار نصیب ما شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سؤال که هنگام گرفتن مدال طلا چه صحبت هایی با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک انجام دادید و چه خواسته ای داشتید، تصریح کرد: خواسته ها قبلاً گفته شده و حرف خواستی نبود اگر خواسته ای هم باشد جای دیگر مطرح می شود. اینقدر بی توجهی دیده ایم که دیگر توقعی از مسئولان نداریم.

وی افزود: داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون امسال بسیار به ما کمک کرد و جا دارد از وی تشکر کنم به نظر من داورزنی موفق ترین رئیس فدراسیون ایران است. در مورد سایر مسئولان هم دیگر حرفی ندارم عملکرد ما مشخص است. همین که مردم ارتباط خوبی با والیبال برقرار کرده اند و از موفقیت های ما خوشحال هستند بزرگترین پاداش برای ما است.

امیر خوش خبر امروز در صحبت های خود اظهار داشت: ۴ سال پیش می توانستیم با مرحوم حسین معدنی این مدال را کسب کنیم. بغض در گلوی بچه ها گیر کرده بود و هم قسم شده بودند تا مدال طلای بازی های آسیایی را کسب کنند. خدا را شکر که آنها توانستند به خواسته خودشان برسند.

وی در ادامه گفت: مقتدرترین تیم بازی ها بودیم. بچه ها خستگی ها را کنار گذاشتند. حرفه ای زندگی و تمرین کردند. به همه مردم ایران و روح حسین معدنی این قهرمانی را تقدیم می کنیم.

سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه گفت: امسال واقعا سال استثنایی برای ما بود. ٩ سال است که سرپرست تیم ملی هستم و به این اندازه ندیده بودم که ملی پوشان فشار را تحمل کنند. روزهای سختی بود و ملی پوشان درس صبوری، پایداری و استقامت را یاد گرفتند.

وی در پاسخ به این سوال که برای المپیک چه برنامه ای دارید، گفت: سال آینده سال سختی خواهد بود. انتظارات در داخل و خارج از ایران بالا رفته و قطعا می طلبد که ما تلاش بیشتری کنیم. باید یک برنامه ریزی خوبی را داشته باشیم. از کواچ هم خواسته ایم که برنامه های خود را به فدراسیون ارائه کند.

امیر غفور پس از بازگشت به ایران از بازی‌های اسیایی ۲۰۱۴ اینچئون و کسب مدال طلای این دوره از بازی‌ها اظهار داشت: تا ۶۰-۷۰ درصد توانمان توانستیم حریفان را شکست داده و قهرمان شویم. سال آینده مسابقات مهمی در پیش داریم که از جمله آنها رقابت‌های انتخابی المپیک است.

وی ادامه داد:‌ باید ناکامی ۲ سال خود را جبران کنیم و با حضور در المپیک پرونده‌مان را کامل کنیم.

مهدی مهدوی پس از بازگشت به ایران از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون و کسب مدال طلای این دوره از بازی‌ها در مورد عملکرد ایران اظهار داشت: قهرمانی را به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم. تا قبل از بازی فینال کار سختی نداشتیم و تنها مشکلمان دوری از خانواده بود که خوشبختانه با تدبیر ریاست فدراسیون این مشکلمان حل شد.

وی ادامه داد: اولین طلای والیبال ایران در بازی‌های آسیایی را کسب کردیم و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد. حالا دیگر همه والیبال را دوست دارند و این موضوع از همه چیز برایمان مهمتر است. سال گذشته به ژاپن باخته بودیم و امسال می‌خواستیم هرطور شده مدال طلا را کسب کنیم که خوشبختانه به هدف خود هم رسیدیم.


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.