جدیدترین مطالب سایت
خانه » اقتصادی » نرخ سکه با شیبی ملایم حرکت صعودی داشت

نرخ سکه با شیبی ملایم حرکت صعودی داشت

بازدیدها: 0

بهترین خبر – در روزهای اخیر نرخ سکه با شیبی ملایم حرکت صعودی داشته است؛ به طوری که سکه تمام طرح جدید حدود ۳۰۰۰ تومان و نیم سکه بحدود ۱۰ هزار تومان با افزایش قیمت روبرو شده‌اند.

سایت بهترین خبر

انواع سکه در روزهای اخیر با شیبی ملایم روند افزایشی را طی کرده است.

سکه تمام طرح جدید در ابتدای هفته جاری با قیمت یک میلیون و ۱۱۱ هزار تومان به طور متوسط در بازار عرضه شد. این نوع سکه در روز هشتم شهریور به یک میلیون و ۱۱۳ هزار تومان رسید و در بازار دیروز – سه‌شنبه – با ادامه این روند صعودی یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان فروخته شد تا در این بازه زمانی ۳۰۰۰ تومان افزایش قیمت پیدا کند.

همچنین نیم سکه در این هفته در روز شنبه – ششم شهریور – ۵۶۷ هزار تومان عرضه شد و در روز بعد به ۵۶۹ هزار تومان رسید که در نهایت به ۵۷۰ هزار تومان در بازار دیروز رسید تا با افزایش ۳۰۰۰ تومانی روبرو شده باشد.

اما طی این هفته در میان انواع سکه ربع سکه با نوساناتی همراه شد. ربع سکه در نخستین روز هفته ۲۹۴ هزار تومان در بازار آزاد عرضه شد و در روز یکشنبه – هفتم شهریور – ۲۹۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین در روز بعد به شیب افزایشی‌ خود ادامه داد و ۲۹۶ هزار تومان رسید اما در بازار دیروز – نهم شهریور – روندش معکوس شد.

همچنین سکه گرمی در این فاصله زمانی با ثبات قیمت همراه بوده و روی نرخ ۱۸۲ هزار تومان قرار داشته است.

سکه تمام طرح جدید در این هفته نسبت به قیمت هفته گذشته خود یعنی حدود یک میلیون و ۱۱۲ هزار تومان، از ثبات نسبی برخوردار بوده است. اما نیم سکه در مقایسه به نرخ هفته قبل خود ۱۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و از ۵۶۰ هزار تومان در اواخر هفته گذشته به ۵۷۰ هزار تومان رسیده است.

همچنین ربع سکه روند افزایشی نسبت به هفته گذشته پیدا کرده و از ۲۹۰ هزار تومان به ۲۹۶ هزار تومان رسید.


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.