پنج شنبه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۶۱۹:۱۱:۰۳ - جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴
امحاء 1500 قلیان در سنندج
مردم سنندج قلیان های خود را امحاء کردند

بهترین خبر – یک هزار و ۵۰۰ عدد قلیان به همراه متعقات آن امروز در سنندج امحاء شد.

سایت بهترین خبر

با حضور خودجوش مردم قریب به یک هزار و ۵۰۰ عدد قلیان به همراه متعلقات آن، جمعه(نهم بهمن‌ماه) در میدان گاز سنندج امحاء شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج در مراسم امحای این قلیان‌ها گفت: این شهرداری در خصوص جمع آوری قلیان در سال جاری همکاری لازم را با مرکز بهداشت داشته است.

آرش رخزادی با اشاره به اینکه این شهرداری به صورت جدی با عرضه کنندگان قلیان در پارک‌های سطح شهر برخورد خواهد کرد، افزود: سازمان پارک‌ها و فضای سبز نظارت لازم را در خصوص دستفروشان مستقر در پارک ها خواهد داشت و در صورت عرضه قلیان توسط این افراد کلیه وسایل‌های آنها جمع آوری می‌شود.

وی عنوان کرد: سازمان زیباسازی هم طبق قانون نظارت لازم را بر دکه‌های تحت مالکیت این شهرداری خواهد داشت و در صورت مشاهده عرضه قلیان توسط این دکه‌ها نسبت به فسخ قرارداد آنها اقدام لازم را انجام می‌دهد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج افزود: خوشبختانه نیروهای این شهرداری به همراه کارکنان مرکز بهداشت با همکاری و تعامل لازم توانستند در سال جاری تعداد زیادی قلیان را از سطح شهر جمع آوری کنند و امروز شاهد امحای این قلیان‌ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ۲ دستگاه بولدوزر و کمپرسی در محل امحای این قلیان‌ها در میدان گاز مستقر هستند و نیروهای خدمات شهری هم بعد از اتمام این مراسم نسبت به پاکسازی این میدان اقدام خواهند کرد.

رخزادی به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده عرضه قلیان در پارک‌ها و دکه‌های سطح شهر، مراتب را جهت جمع‌آوری به شماره تماس ۳۳۱۶۴۲۱۸ اطلاع دهند.

بر چسب ها: ,

ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.