جدیدترین مطالب سایت
خانه » حوادث » ماجرای مردی که به وسیله دوستش مورد شکنجه و آزار قرار گرفت

ماجرای مردی که به وسیله دوستش مورد شکنجه و آزار قرار گرفت

بهترین خبر – دادگاه کیفری استان تهران به پرونده مردی که به وسیله دوستش مورد شکنجه و آزار قرار گرفته است رسیدگی می کند.

یک سال قبل مردی میان سال به ماموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی دوستش و چند نفر دیگر مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است.

این مرد گفت: انباری را از یکی از دوستانم اجاره کرده بودم و قرار بود پول رهنی را که باید به او می پرداختم تحویلش دهم، اما زمانی که سر قرارمان حاضر شدم او و دو نفر دیگر من را دزدیدند و به جایی بردند و در انبار آزار و اذیت کردند و به شدت کتکم زدند.

آنها با سیخ داغ همه بدنم را سوزاندند و از من خواستند تا پولی را که باید می دادم بدهم و گفتند در قبال آن رسید یا چیز دیگری به من نمی دهند. اول قبول نکردم و تا شب مقاومت کردم اما دیگر نتوانستم. چون جانم در خطر بود و ممکن بود بمیرم به آنها آدرس جایی که پول را نگهداری می کردم، دادم و بعد از اینکه مطمئن شدند آدرس را درست داده ام و پول ها را برداشتند، من را عریان کرده و از من فیلم گرفتند و بعد هم آزادم کردند.

مرد شاکی گفت: آنها فکر نمی کردند من بخواهم شکایتی مطرح کنم و حتی تهدید کردند اگر شکایت کنم، فیلم را منتشر می کنند تا آبروی من برود. با توجه به این شکایت بود که ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و با گذشت چند ساعت از این شکایت، متهمان شناسایی و بازداشت شدند. تحقیقات نشان داد عامل اصلی این آدم ربایی و شکنجه مردی به نام رامین صاحب انبار استیجاری است و با همدستی دو نفر از کارگرهایش دست به این کار زده است.

آنها همچنین متوجه شدند مرد شاکی با متهم اصلی پرونده درگیری هایی داشت و آنها قبل از این هم اختلافاتی با هم داشته اند که انگیزه اصلی این واقعه بود. با بازداشت متهمان، آنها ابتدا منکر موضوع شدند اما بعد از مدتی اعتراف کردند و گفتند قصدشان فقط گرفتن پول بود.

یکی از متهمان گفت: من نمی دانم رامین و شاکی پرونده چرا با هم دعوا داشتند اما اختلاف بسیار قدیمی بود و رامین آن قدر از دست مرد شاکی ناراحت بود که می خواست کارهایش را تلافی کند.

رامین به من گفت اگر کمکش کنم به من پول می دهد و من هم قبول کردم. شکنجه ها هم به وسیله رامین انجام گرفت نه من. با توجه به مدارک جمع آوری شده و اعترافات متهمان، آخرین مرحله بازپرسی نیز از آنها انجام شد و شاکی پرونده یک بار دیگر اعلام کرد خواستار مجازات متهمان است و گفت: من کار بدی در حق دوستانم نکرده بودم و به آنها گفتم اگر رهایم کنند کاری به کارشان ندارم، اما از من فیلم گرفتند چون کاسب بودم با انتشار فیلم آبرویم می رفت، تهدیدم کردند اگر شکایت کنم فیلم را منتشر می کنند اما من نترسیدم و شکایت کردم.

هرچند از گذشته با هم اختلاف داشتیم اما سر مسئله رهن انبار هیچ مشکلی با هم نداشتیم و حتی وقتی رامین به من گفت می خواهد انبار را به کسی دیگر بدهد، من گفتم پول بیشتری می دهم و انبار را به من بده که او من را دزدید و شکنجه کرد حالاهم گذشت نمی کنم.

با پایان جلسات بازپرسی و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهمان به زودی پای میز محاکمه می روند./ شرق


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.