پنج شنبه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۶۲۰:۴۱:۵۰ - سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳
قیمت گوشت به روال قبل باز می‌گردد

بهترین خبر – رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی تهران گفت: به دلیل بازگشت زائران از کربلا در چند روز گذشته با افزایش حدود پنج درصدی قیمت گوسفند و گوشت مواجه شدیم که در هفته آینده قیمت‌ها به روال قبل یاز می‌گردد.

سایت بهترین خبر

قیمت گوشت به روال قبل باز می‌گردد

علی‌اصغر ملکی اظهار کرد: از چند روز گذشته و با به پایان رسیدن روز اربعین که زوار به کشور بازگشتند و با توجه به اینکه امسال تعداد زوار بسیار افزایش یافته بود، با شدت تقاضا برای خرید دام زنده مواجه شدیم و همین موضوع باعث افزایش حدود پنج درصدی آن شد.

قیمت هر کیلو دام زنده به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت
وی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم دام زنده که ۱۰ هزار تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان بود به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت، گفت: به دنیال این موضوع قیمت هر کیلوگرم گوشت نیز افزایش یافت و قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی بدون دنبه که ۲۶ هزار و ۵۰۰ تا ۲۷ هزار تومان بود به ۲۸ هزار تومان رسید.

حداقل ۳۰ درصد از زوار کربلا گوسفند قربانی کردند
ملکی با بیان اینکه حداقل ۳۰ درصد از زوار بعد از بازگشت از کربلا گوسفند قربانی کردند، بیان کرد: همین موضوع تاثیرات خود را گذاشت ولی این افزایش قیمت، مقطعی است و بعد از پایان ماه صفر دوباره روال به حالت قبل برمی‌گردد.

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با بیان اینکه حدود ۹۰۰ واحد مجوز دار و دارای پروانه داریم، بیان کرد: گوسفند مرغوب معمولا از منطقه دام‌خیز کردستان وارد می‌شود و نظارت های لازم در این زمینه انجام می‌شود./ ایسنا

بر چسب ها:

ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.