جدیدترین مطالب سایت
خانه » اقتصادی » بورس » علت توقف 6 نماد فرابورسی

علت توقف 6 نماد فرابورسی

نمادهای متوقف فرابورسی و آخرین وضعیت اعلامی آنها از سوی اداره نظارت بر ناشران فرابورسی سازمان بورس منتشر شد.

سایت بهترین خبر

علت توقف 6 نماد فرابورسی

بر این اساس، پالایش نفت تهران با نماد شتران، که از تاریخ 28 فروردین ماه 93 به علت عدم ارائه پیش بینی سود هر سهم سال 93 با سرمایه جدید(با توجه به افزایش سرمایه) و صورت های مالی میان دوره ای 3 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 93 متوقف شده است که ارسال پیش بینی سود هر سهم سال 93 با سرمایه جدید و ارائه صورت های مالی میان دوره ای 3 و 6 ماهه سال مالی 93، نماد این شرکت را بازگشایی خواهد کرد.

بانک سرمایه با نماد سمایه، از تاریخ 29 تیرماه 93 به دلیل برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و عادی سالیانه و همچنین تقسیم سود با وجود عدم ثبت افزایش سرمایه با توجه به اخطارهای مکرر سازمان بورس، با توقف نماد همراه بوده است که حل و فصل تقسیم سود در مجمع عمومی عادی سالیانه با توجه به عدم ثبت افزایش سرمایه می تواند نماد این شرکت را دوباره به بازار برای معاملات بازگرداند.

شرکت پالایش نفت لاوان با نماد شاوان، ازتاریخ 30 تیز ماه 1393 به علت، عدم ارائه اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای 3ماهه منتهی به 31 خرداد امسال، پیش بینی سود هر سهم سال 93 بر اساس عملکرد واقعی 3ماهه متوقف شده است که پیش بینی می شود با ارائه صورتهای مالی میان دوره ای 3و6ماهه سال مالی 93 و آخرین پیش بینی سود هر سهم سال 93 نماد شرکت مجددا بازگشایی شو د.

پالایش نفت شیراز با نماد شراز که از تاریخ 30 تیرماه 93 به علت عدم ارائه اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای 3ماهه منتهی به 31 خرداد امسال و پیش بینی سود هر سهم سال 93 بر اساس عملکرد واقعی 3ماهه متوقف شده است با ارائه صورتهای مالی میان دوره ای 3 و 6ماهه سال مالی 93 و آخرین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 93 معاملات را از سرخواهد گرفت.

در این بین، سیمان لار سبزوار، با نماد سبزوا از روز 15 مرداد ماه 93 به علت تعدیل با اهمیت به موجب ارائه اطلاعات 6 ماهه حسابرسی شده منتهی به 29 اسفند92 به مبلغ (278) ریال به ازاء هر سهم، علی رغم ارائه پیش بینی سود هر سهم سال مالی 93 به مبلغ 46 ریال متوق ف شده است که مکاتباتی در این خصوص نیز با شرکت صورت گرفته است و پیش بینی می شود ارائه عملکرد واقعی سال مالی 93 و همچنین پیش بینی سال مالی 94 نماد شرکت را دوباره برای معاملات در فرابورس آماده کند.

شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور با نماد خفناور از تاریخ 14 مهرماه 93 به دلیل اعلام شرکت مبنی بر تعدیل با اهمیت پیش بینی سود هر سهم سال 93(68 درصد) متوقف شده و پیگیری ها جهت دریافت اظهار نظر حسابرسی در خصوص تعدیل پیش بینی عملکرد سال 93 ادامه دارد. به نظر می رسد ارائه پیش بینی حسابرسی شده تعدیل مالی سال 93 این شرکت، نماد این شرکت را دوباره به فرابورس بازگردان ./اکوویژن


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.