جدیدترین مطالب سایت
خانه » سبک زندگی » دانستنیهای ازدواج » شوهرم سر مسائل جزئی با من قهر می کند!

شوهرم سر مسائل جزئی با من قهر می کند!

بازدیدها: 0

بهترین خبر – شوهرم سر مسائل جزئی با من قهر می کند و تا من پا پیش نگذارم آشتی نمیکند. من تا کی باید این کار را بکنم ؟

سایت بهترین خبر

شوهرم سر مسائل جزئی با من قهر می کند

اولا چکار می کنند که او قهر می کند ؟ سعی کنند آن کار را انجام ندهند . من می فهمم همسر من به چه چیزهایی حساس است . وقتی به خانه می آید دلش می خواهد یک چای جلویش بگذارم . غذا را این جوری بپزم . فلان لباس را بیشتر دوست دارد . فلان آرایش را بیشتر دوست دارد .

این ها را بشناسند ، اگر میخواهند زندگی بهتری داشته باشند . گاهی یادم می رود . من توصیه می کنم که شما یکسال با همسرت زندگی کرده ای ، حساسیت های همسرت را یاد داشت کن . حالا یا حساسیت با خود یا بیخود . سر سفره انداختن حساس است .

در گذاشتن لباس در کمد حساس است . هر روز آنرا مثل یک اساسنامه مرور کنید . این را تابلو کن و در اتاق خواب بگذارید . من باید این ها را بیشتر مراعات کنم تا زندگی شیرین بشود . ما وقتی میهمان داریم معمولا خانمها بیشتر پیش آنها می نشینند و صحبت می کنند ولی آقا می خواهد استراحت کند .

خانم باید توجه داشته باشد که این ها یک شب هستند ولی اصل ایشان است که همسر بنده است . اگر دیدم همسر به این موضوع حساس است ، این را رعایت کنم واز میهمانان عذر خواهی بکنید. حالا اگر آقا گفت : خانم این ها میهمان هستند .آنوقت شما پیش میهمان ها برو . فوقش آنها می گویند : خانم ما را رها کرد و رفت پیش همسرش البته اگر عاقل باشند این را نمی گویند .

شما با اینکار همسرت را خوشحال کرده ای و زندگیت شیرین تر میشود . برای یک شب زندگی خودتان را تلخ نکنید . حالا اگر من یک کاری کردم و او عصبانی شد ، باید با او مدارا کنم . هر کس در قهر پا پیش بگذارد ، ثواب بیشتری می برد . اگر کسی می خواهد هفتاد و پنج سال زندگی بکند ، باید چهل سالش را مدارا بکند .

چهل روز با هفتاد و پنج سال قابل مقایسه نیست و خیلی کم است . بالاخره یک روزی این مرد می شکند . یک روزی میگوید : تو مرا شرمنده کردی . باید این یک روز بیاید . ما روایت داریم : زن و شوهرهایی که همدیگر را دوست دارند در بهشت هم با هم هستند .

خدا یک زیبایی و جلوه ای به هردو می دهد و میگوید : من فقط همسر خودم را می خواهم . او از همه بهتر است . دو تا از همسران پیامبر با هم تبانی کردند و یک کار زشتی کردند . پیامبر مدارا می کرد و کوتاه می آمد . خدا در سوره تحریم میفرماید : دیگر با همسرانت مدارا نکن .

به همسران گفت : اگر شما پیامبر را ناراحت کنید ، خدا ، جبرائیل ، صالح المومنین و همه ی فرشتها هوادار پیامبر هستند . اگر شوهری زنش را ناراحت کند ، خدا به اندازه ای که برای زن و کودک غضب میکند ، برای هیچ چیز غضب نمی کند ./ yamojir.com


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.