پنج شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۶۱۲:۱۰:۲۱ - شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳
دیدگاه های نادرست در درمان ناتوانی جنسی

بهترین خبر – مطالعات نشان می دهد بسیاری از مردان از مشکلات جنسی رنج می برند که تنها یک درصد آنان تحت درمان صحیح قرار می گیرند.

سایت بهترین خبر

دیدگاه های نادرست در درمان ناتوانی جنسی

مشکلات جنسی با بالا رفتن سن افزایش می یابد، بنابراین نکاتی جهت از بین بردن دیدگاه های نادرست در این زمینه قابل یادآوری است.

در نیمی از موارد وابستگی به مواد مخدر و تداوم آن در مردان ناشی از مشکلات جنسی بویژه انزل زودرس بوده است.

وجود این دیدگاه نادرست که استفاده از مواد مخدر توانایی جنسی را افزایش می دهد، انگیزه اولیه در بسیاری از مردان است در حالی که بررسی ها نشان می دهد استفاده از مواد مخدر افیونی مانند تریاک و… در داراز مدت باعث کاهش توانایی جنسی و میل جنسی می شود، گرچه در کوتاه مدت ممکن است تاثیری گذرا داشته باشد.

مشکل انزال زودرس (remature ejaculation) بیماری شایعی در بین مردان است و درمان های مناسب و کارآمد برای آن وجود دارد که از تکنیک های روان درمانی تا درمان های دارویی را شامل می شود.

مردان جوان بدانند که استفاده از مواد مخدر مرهمی موقتی بر مشکلات جنسی بوده و خود زخمی عمیق تر ایجاد می کند که وابستگی واعتیاد است، پس از مشکلات جنسی خود کوهی نساخته و شرم و خجالت را کنار گذاشته با مراجعه به روانشناسان و پزشکان متخصص نسبت به درمان خود با اندک هزینه ای اقدام کنند.

آمار نشان می دهد نیمی از طلاق ها در کشور به علت مشکلات جنسی رخ می دهد، لذا درمان صحیح که قطعا مصرف مواد نیست از اهمیت بسزایی برخودار است.

مواد مخدر نه تنها به درمان ناتوانی جنسی کمک نمی کند بلکه خطر انتقال بیماری های عفونی تناسلی و ایدز و هپاتیت را به همسر افزایش می دهد./دکتر مرتضی فاضل نیشابوری


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.